İçerde 27. Bölüm Kıyafetleri

içerde 27. bölüm kıyafet sponsorları

İçerde 27. bölümde giyilen kıyafetlerin markaları ve fiyatları açıkalnıyor. İçerde Sarp deri ceket, Mert deri mont ve Yeşim elbise nereden, markası ve fiyatı sizlerle paylaşılıyor.

İçerde 27. bölüm kıyafetleri dizi sponsorları, markası ve fiyatı mağaza bilgileriyle açıklanıyor. Pazartesi akşamı demek birçoğumuz için İçerde demek. İçerde dizisi hem konusu hem de kıyafetleri ile izleyicisini kendine bağlıyor. İçerde dizisinde giyilen kıyafetler gözlerden kaçmıyor ve markaları merak ediliyor. Sarp, Mert ve Davut kıyafetleri erkek izleyiciler tarafından; Yeşim, Melek ve Eylem kıyafet kombinleri de kadın izleyiciler tarafından merak konusu olmaya devam ediyor.

 

İçerde 27. bölüm kıyafet sponsorları

 

İçerde dizisinin 27 Mart akşamı yeni bölümünde yine çok şık kombinlere şahit olacağız, markasını ve kıyafet sponsorlarını merak edeceğiz. İçerde Sarp deri ceketi, Mert gömleği ve Yeşim elbisesi markalarına ilk olarak yer vermeye çalışacağız.

içerde 27. bölüm sarpın giydiği deri ceket

Sarp Siyah Deri Mont Markası

İçerde dizisinin 27’inci bölüm kıyafetleri arasında Sarp’ın giyimleri yine tüm dikkatleri kendine çekiyor. Sarp deri montu ile bu haftaya damga vuruyor. Deri ceketinin altına giydiği trikosunu da oldukça beğendiriyor.

 

Sarp’ın siyah deri ceketi markası, fiyatı ve mağazası konusunda sizleri yeni bölümün hemen ardından bilgilendirmeye çalışacağız. Sarp siyah deri ceket nereden satın alınır, mağazasını da linkiyle birlikte paylaşmaya çalışacağız.

 

Gelelim İçerde Mert kıyafetlerine. Şüphesiz Mert’in giydikleri de İçerde fanlarının beğenisini kazanıyor. Mert bu hafta ki yeni bölümde siyah kot görünümlü bir gömlek ile siyah deri ceket kombini ile karşımıza çıkıyor. İçinde ise V yaka bir t-shirt bulunuyor. Mert deri ceket markası nedir, cep detaylı gömleği nereden satın alınır ve v yaka t-shirt hangi mağazadan detaylar sizlerle paylaşılacaktır.

içerde 27. bölüm mertin giydiği deri ceket

Mert Siyah Deri Mont Markası

Yeşim’in yeni bölüm kıyafetleri arasında giydiği siyah dik yaka, kısa kollu ve mini etek marka ve fiyatına sayfamızdan ulaşabileceksiniz. Yeşim siyah mini elbise görenlerin gözlerini kamaştırırken, nereden, mağaza ve marka bilgileri de görsel açıklamalarında yer alacaktır.

 

Melek’in kombinleri de bu hafta ki bölümde dikkatlerden kaçmıyor. İçerde yirmi yedinci bölüm Melek kıyafetleri arasında kolları katlamalı beyaz ceket dikkat çekiyor. Bu ceketi ile kombin ettiği kıyafetlerinin de markalarını buradan yayınlayacağız.

 

Davut trençkotları ile izleyiciyi mest ediyor. Davut’un bu hafta ki İçerde yeni bölümde giydiği eskitme tarz deri trençkot markası, açıklanıyor takipte kalın.

İçerde 27. Bölüm 27 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok