İçerde 25. Bölüm Kıyafetleri

içerde 25. bölümde giyilenler

İçerde 25. bölüm kıyafetleri, Mert deri ceket markası ve Melek turuncu kaban ne marka açıklanıyor. İçerde Sarp kıyafetleri markaları ve fiyatları açıklanıyor. İçerde 13 Mart Eylem etek ne marka ve Handan ceket nereden satın alınır soruları yanıtlanıyor.

Show TV’nin pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi İçerde kıyafetleri ile de dizi modasi camiasının en sık takip edilenlerinden oluyor. İçerde 25. bölüm kıyafetleri, dizi sponsorları ve kim nereden giyinmiş sorularının yanıtları sayfamızda açıklanıyor. İçerde dizisinin 13 Mart yeni bölüm kıyafet sponsorlarına galerimizde ve ya İçerde kıyafetleri kategorimizden de ulaşabilirsiniz.

 

İçerde 25. bölüm kıyafet sponsorları

 

Her hafta izlenme rekorları kıran İçerde dizisinde Melek, Mert, Eylem ve Sarp kıyafetleri markası merak konusu. İçerde kıyafet sponsorları her hafta buradan yayınlanıyor. Yirmi beşinci bölüm dizi sponsorları da sizlerle paylaşılıyor. İçerde dizisinde giyilen kıyafetler nereden satın alınır, fiyat ve mağaza detaylarına ulaşabileceğiniz bir adrestesiniz.

 

Mert deri ceket

içerde 25. bölüm mertin giydiği deri ceket

Mert Deri Ceketi Markası

İçerde dizisinin 25’inci bölümünde Mert siyah deri ceketi ile dikkat çekiyor. Omuzları bakla desenli, kol uçları fermuar detaylı siyah deri ceket ile Mert oldukça şık görünüyor. Mert deri mont markası nedir, fiyat ve mağazası sizlerle paylaşılıyor.

 

Melek kolye

 

İçerde dizisinde Melek’in takıları göz kamaştırmaya devam ediyor. Melek bu hafta yeni bölümde yine çok şık bir kolye ile ekran karşısına çıkıyor. Melek’in kullandığı kolyenin markasını yayınlıyor olacağız.

 

Eylem işlemeli deri ceket

içerde 25. bölüm eylemin giydiği deri ceket ve etek

Eylem İşlemeli Ceket ve Etek Markası

İçerde dizisinin Eylem’i Damla Colbay, giyimleri ile İçerde dizisini izleyenlerin beğenisini kazanıyor. Eylem siyah deri ceketi ile bu hafta oldukça göz kamaştırıyor. Eylem’in pembe çiçek işlemeli deri montu ne marka açıklanıyor.

 

Melek krem çanta

 

Melek’in çanta ve bot modellerinin markaları da merak edilmeye devam ediyor. Bu hafta ki bölümde Melek krem rengi omuz çantası ile dikkatleri çekiyor.

 

Handan lacivert ceket

içerde 25. bölüm handanın giydiği ceket

Handan Lacivert Ceket Markası

İçerde Handan kıyafetleri markaları da merak konusu olmaya devam ediyor. Handan’ın giymiş olduğu lacivert ceket ne marka, nereden satın alınır ve kahverengi pantolon ile bluz markalarına da yer verilecektir.

 

Eylem krem etek

 

Eylem’in deri montu altına giydiği değişik tarzdaki krem rengi eteği , şüphesiz bu haftanın en dikkat çeken İçerde kıyafeti oldu. Eylem etek markası hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

 

İçerde 25. Bölüm 13 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Uğur dedi ki:

    25. Bölümde Sarp’ın giydiği kazağın markasını söyler misiniz ?