İçerde 24. Bölüm Kıyafetleri

içerde 24. bölümde giyilen kıyafetler

İçerde kıyafetleri, dizi sponsorları markası ve fiyatı açıklanıyor. İçerde dizisinin 24. bölümde giyilen kıyafetler, Sarp mont ve sweatshirt, Handan kıyafetleri ve Mert kombinleri mağazası ile açıklanıyor.

İçerde kıyafetleri markalarına her hafta yer verdiğimiz gibi, yeni bölüm dizi sponsorlarını da sizler için açıklıyoruz. İçerde 24. bölüm kıyafetleri markaları, fiyat ve mağaza detayları fotoğrafların açıklamalarında yazmaktadır. İçerde 6 Mart yeni bölüm kıyafetleri nereden satın alınır, öğrenmek isteyenlerle buluşturmaya devam ediyoruz. İçerde Mert kıyafetleri, Melek, Eylem ve Sarp kombinleri nereden yayınlanıyor.

 

İçerde 24. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranların Pazartesi akşamları milyonları ekran başına kilitleyen dizisi İçerde 24. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları detaylarına sayfamızda sizler için yer veriyoruz. İçerde yirmi dördüncü bölüm kıyafet sponsorları hakkında bilgi edinmek isteyenleri merakta bırakmadan bilgilendiriyoruz.

 

Sarp haki mont

içerde 24. bölüm sarpın montu

Sarp Haki Montu Markası

Sarp’ın haki renkli sweatshirt ile kombin etmiş olduğu haki montu markasını da öğrenmek isteyenler için yayınlıyoruz. İçerde 24’üncü bölümde Sarp’ın giydiği haki mont nereden, marka ve fiyat için bizden ayrılmayın.

 

Handan halkalı bant kolye

 

İçerde dizisinde Handan kıyafetleri ile dikkat çektiği kadar, kullandığı takılar ile de göz kamaştırıyor. Handan’ın 6 Mart yeni bölümde kullandığı siyah bant kolye büyük halkalı detayı ile gözlerden kaçmıyor.

 

Mert bej mont

içerde 24. bölüm mertin montu

Mert Bej Mont Markası

İçerde dizisinde giydiği kıyafetler ile dikkatleri çeken bir diğer isim ise Mert’dir. Mert’im giydikleri izleyici tarafından markasının merak edilmesine yol açıyor. Mert bej mont modeli de 24. bölümde dikkatlerden kaçmıyor. Mert bej rengi montu nereden satın alınır açıklanıyor.

 

Handan haki yeşil kaban

 

Handan’ın kırmızı kazak ile kombin ettiği, kolunda kırmızı arma detayı bulunan haki yeşili kabanı markası da merak ediliyor. Handan haki yeşil kaban nereden marka ve fiyatı hakkında mağazasıyla ilgili de sizleri bilgilendiriyor olacağız.

 

Sarp haki sweatshirt 

içerde 24. bölüm sarpın sweatshirtü

Sarp Haki Sweatshirt Markası

Sarp’ın aynı renge hakim montu ile giydiği hakı sweatshirt modeli de markasını merak ettirenler arasında. Sarp haki sweatshirt nereden, mağaza ve fiyat detaylarına yer veriyor olacağız.

 

Handan beyaz bluz ve desenli şal

 

Handan’ın beyaz bluz ve desenli şal kombini çok beğeniliyor. İçerde Handan kıyafetleri markaları da sizlerle sayfamızda buluşturuluyor. Handan beyaz bluz markası ve desenli şalı nereden öğrenmek için takipte kalın.

 

İçerde 24. Bölüm 6 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. Buse dedi ki:

    Sarpın şapkasının markası nedir acillll✋🏻

  2. Burak dedi ki:

    Su sarp’in kafasinda ki sapkanin markasini bilen bir dost varmi?

  3. sarp dedi ki:

    sarpın şapkasının markasını veya linkini atabilirmisiniz lütfen