İçerde 23. Bölüm Kıyafetleri

içerde 23. bölümde giyilen kıyafetler

İçerde kıyafetleri markaları, dizi sponsorları ve yeni bölüm takı markaları açıklanıyor. İçerde Sarp deri ceket, Mert mont ve Melek deri etek siyah bluz kombinleri nereden satın alınır yayınlanıyor.

İçerde dizisinin 23. bölümünde giyilen kıyafetlerin markaları sizler için İçerde kıyafetleri kategorimizde açıklanıyor. İçerde kıyafetleri dizi sponsorları her hafta merak ediliyor, sizler için buradan Melek, Sarp, Mert ve eylem nereden giyinmiş açıklıyoruz.

 

İçerde 23. bölüm kıyafet sponsorları

 

İçerde dizisi kıyafetleri 27 Şubat yeni bölümde de nereden satın alınır, mağazası ve markası hakkında detayları yayınlıyoruz. İçerde kıyafet sponsorlarını öğrenmek için dizinin yeni bölümünü bekleyin. İçerde 23. bölüm kıyafetleri markaları yanı sıra, fiyat ve mağazaları ile de sizlerle buluşuyor.

 

Melek tül siyah bluz

içerde 23 bölüm melekin bluzu

Melek Tül Siyah Bluz Markası

Melek’in yeni bölümde giymiş olduğu siyah tül detaylı bluzu göz kamaştırıyor. Melek siyah tül bluz markası ile birlikte, mağaza ve fiyat bilgisine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Eylem siyah triko ve mini etek

 

Eylem’in 23’üncü bölümde giymiş olduğu siyah triko kazak ve mini etek markaları hakkında da sizleri bilgilendiriyoruz.

 

Sarp deri ceket

içerde 23 bölüm sarpın deri ceketi

Sarp Siyah Deri Ceket Markası

İçerde Sarp kıyafetleri her hafta dikkatleri çekmeyi başarıyor. İçerde 27 Şubat yirmi üçüncü bölümde Sarp’ın giydiği siyah deri ceket nereden satın alınır ve markası nedir açıklanıyor.

 

Mert çizgili kazak ve mont

 

İçerde Mert kıyafetleri arasında dikkat çeken çizgili kazak ve yakası çizgili mont kombini markası nedir sorularınız yanıtlanıyor.

 

Melek deri mini etek

içerde 23 bölüm melek eteği

Melek Siyah Deri Etek Markası

Melek’in siyah tül detaylı bluzu ile kombin ettiği deri etek markası da sizler için yayınlanıyor. Melek deri etek nereden satın alınır, buradan öğrenebilirsiniz.

 

Mert kırçıllı kazak ve mont

 

İçerde yeni bölüm kıyafetleri arasında Mert kırçıllı bir kazak giyiyor. Mert’in giydiği kırçıllı kazak ve mont kombini markaları yayınlanıyor.

 

Yeşim düşük omuz siyah elbise

içerde 23 bölüm yeşimin elbisesi

Yeşim Düşük Omuz Siyah Elbise Markası

Yeşim şıklığı ile göz kamaştırıyor. Yeşim’in giymiş olduğu düşük omuz siyah elbise, siyah bant kolye ve sarı küpeler ile tamamlanıyor.

 

Handan kırmızı kazak

 

İçerde Handan (Tuba Ünsal) kıyafetleri markaları merak ediliyor. Handan kırmızı kazak markasını öğrenmek isteyenler için açıklıyor olacağız.

 

Handan siyah bluz ve pantolon

 

Handan’ın kıyafetleri arasında yeni bölümde siyah triko ve pantolon kombini de göz kamaştırıyor.

 

İçerde 23. Bölüm 27 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok