İçerde 22. Bölüm Kıyafetleri

içerde 22. bölümde giyilen kıyafetler

İçerde 22. bölüm Melek sarı kaban, Sarp kamuflaj kaban ve Tuba Ünsal pantolon markaları açıklanıyor. İçerde Mert deri ceket, Melek bot ve Sarp lacivert ceket nereden yayınlanıyor.

Yeni heyecanların yaşandığı bir bölüm izlerken İçerde dizisinde giyilen kıyafetlerin de markalarını merak etmeye devam ediyoruz. İçerde 22. bölüm kıyafetleri markaları her hafta olduğu gibi, 20 Şubat yeni bölüm ardından sizlerle paylaşılacaktır. İçerde kıyafetleri marka, fiyat ve mağaza detaylarıyla sizlerle buluşuyor.

 

İçerde 22. bölüm kıyafet sponsorları

Dizinin yeni bölümde Tuba Ünsal kadroya dahil oluyor. İçerde 22. bölüm Tuba Ünsal kıyafetleri markaları, Sarp kamuflaj desen mont ve Melek sarı kaban başta olmak üzere kıyafet sponsorları açıklanıyor. Mert deri montu nereden, Eylem kıyafetleri hakkında da sizleri bilgilendiriyoruz.

 

Sarp kamuflaj desen kaban/mont

içerde 22. bölüm sarpın montu

Sarp Kamuflaj Desen Mont Markası

İçerde 20 Şubat yeni bölümde Sarp kamuflaj desenli kaban ile karşımıza çıkıyor. Sarp’ın giydiği kamuflaj desen mont markası nedir, nereden satın alınır açıklanıyor.

 

Melek siyah çanta ve bot

 

Melek’in sarı kaban ve pantolon kombinini tamamladığı siyah zımba ve püsküllü çantası, topuklu sivri burun bot markası da sizler için açıklanıyor.

 

Mert kahverengi deri ceket

içerde 22. bölüm mertin montu

Mert Kahverengi Deri Mont Markası

İçerde Mert kıyafetleri arasında 22’inci bölümde kahverengi mont dikkat çekiyor. Mert’in giydiği kahverengi deri ceket ne markadır, nereden satın alınır yeni bölümle beraber yayınlanıyor.

 

Melek sarı kaban

 

Melek’in şıklığı bu hafta da göz kamaştırıyor. Giydiği sarı kaban ne markadır merak ettirirken, dizinin yirmi ikinci bölüm ardından merakınızı gideriyor olacağız.

 

Tuba Ünsal beyaz gömlek desenli pantolon

içerde 22. bölüm tuba ünsalın pantolonu

Tuba Ünsal Desenli Pantolon Markası

İçerde Tuba Ünsal kıyafetleri 22. bölümde göz kamaştırıyor. Tuba Ünsal’ın desenli sarı pantolonu ve beyaz gömlek kombini markalarını açıklıyoruz.

 

Sarp lacivert ceket

 

Sarp’ın Celal ile karşılıklı masaya oturup konuştuğu sahnede giydiği lacivert ceket markası merak ediliyor. Sarp lacivert kaban ne markadır, yayınlanacak ve sosyal medya adreslerimizden de duyurulacaktır.

 

Tuba Ünsal siyah fular ve bordo kolye

 

Tuba Ünsal’ın kombinini tamamlamak için çok şık bir bordo kolye ve siyah simli fular kullanıyor. Fuların ve kolyenin markaları sizlerle.

 

İçerde 22. Bölüm 20 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 Yorum

 1. Salih dedi ki:

  Meraba neden cagatay ulusoy veya iynemlinin giydgi pantolon markalari yayimlanmiyor?

 2. Ela dedi ki:

  Mertin 22. Bolum de giyindigi siyah pantolon hangi marka?

 3. Ömür dedi ki:

  Mertin bu bölümde giydiği paltoda farklıydı ve paltonun içinde de ceket gibi bişey vardı onlarıda açıklarmısınız

 4. Yakup dedi ki:

  Sarpın giydiği kamuflaj desenli montu açıklarmısınız

 5. Reddevils dedi ki:

  Neden sarpım giydikleri yayınlanmıyor (22.bölüm)