İçerde 21. Bölüm Kıyafetleri

içerde 21. bölüm kıyafetleri

İçerde 21. bölüm 13 Şubat kıyafetleri markası ve fiyatları açıklanıyor. İçerde Sarp kaban, kazak ve bot markaları yayınlanıyor. Mert mont ve botu ne marka, Melek kıyafetleri nereden ve Eylem nereden giyiniyor sorularınız yanıtlanıyor.

İçerde 21. bölümde giyilen kıyafetlerin markası ve fiyatları açıklanıyor. İçerde dizisi kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza detayları yayınlanıyor. İçerde 21. bölüm 13 Şubat Sarp kaban ve bot markaları, Eylem ve Melek kıyafetleri ne marka ve nereden satın alınır sorularınız yanıtsız kalmıyor. İçerde Mert kıyafet sponsorları da sizler için yayınlanıyor.

 

İçerde 21. bölüm kıyafet sponsorları

 

İçerde dizisinin 21’inci bölüm kıyafet sponsorları galerimizde yer alan görsellerin açıklamasında yer alıyor. İçerde 21. bölüm Sarp haki kaban, kahverengi kazak ve bot markaları yayınlanıyor. Mert’in giydiği mont, şapka ve botu ne marka sorularınıza da yanıt veriyoruz.

 

Sarp haki kaban

içerde 21. bölüm sarpın haki yeşil kabanı

Sarp Haki Kabanı Markası

Sarp’ın Mert ile birlikte dondurucuda kaldıkları sahnede üzerinde dikkat çeken kapşonlu haki yeşil kabanı markası merak ediyor. Sarp’ın dondurucu odada ölümle burun buruna geldiğinde sahnede dikkat çeken haki kabanı ne markadır açıklanacaktır.

 

Eylem ve Melek çantaları

 

İçerde dizisinin güzelleri Eylem ve Melek kıyafetleri kadar tercih ettikleri çanta, ayakkabı ve takı modelleri ile de göz kamaştırıyor. Eylem’in sırt çantası, Melek’in kol çantası markalarına da yer veriliyor.

 

Mert kapşonlu mont ve şapka

içerde 21. bölüm mertin montu ve şapkası

Mert Kapşonlu Mont ve Şapka Markası

İçerde dizisi yirmi birinci bölümde Mert kapşonlu montu ve şapka kombini ile dikkat çekiyor. Mert’in giydiği mont ve şapkaların marka sponsorlarını yayınlıyoruz.

 

Melek bej rengi kaban

 

Melek’in beyaz gömlek ve siyah pantolon üzerine tercih ettiği bej rengi kabanının markasına da buradan ulaşabileceksiniz. Melek bej kaban ne marka ve fiyatı ne kadar yeni bölümün hemen ardından yayınlanıyor.

 

Eylem kavun içi rengi kaban

içerde 21. bölüm eylemin kabanı

Eylem Kavun İçi Kaban Markası

Eylem’in yeni bölüm kıyafetleri arasında kavun içi rengi kabanı göz kamaştırıyor. eylem kavun için kaban markası hakkında detaylı bilgilere yer verilecektir.

 

Mert siyah beyaz kazak

 

Mert’in yeni bölümde giydiği beyaz kalın çizgili siyah kazak markasını merak eden izleyiciler ve ziyaretçilerimiz için yayınlıyor olacağız.

 

Yeşim kırmızı kaban

içerde 21. bölüm yeşimin kabanı

Yeşim Kırmızı Kaban Markası

İçerde Yeşim kıyafetleri de markalarını merak ettiriyor. Yeşim’in giydiği kırmızı kaban, siyah küçük çantası markalarına da ulaşacaksınız.

 

Melek beyaz gömlek

 

Göz kamaştıran kıyafet kombinleri ile ekran başına geçen Melek’in beyaz gömlek markası, mağazası ve fiyatı hakkında da merak edilenleri yayınlıyoruz.

 

İçerde 21. Bölüm 13 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum

 1. Semra argunşah dedi ki:

  Yeşimin deri elbisesinin markası ve fiyatını öğrenebilirmiyim

 2. Yusuf dedi ki:

  Mert in pantolonunu solermisiniz çok merak ediyorum yardım edin

 3. Cihat dedi ki:

  Sarpin kabanin markasi nedir

 4. Naz dedi ki:

  Merhaba. Sarp’in kabaninin markasi nedir acaba?