İçerde 2. Bölüm Kıyafetleri

içerde dizisi kıyafetleri sponsorları

İçerde 2. bölüm dizi kıyafetleri markaları. İçerde kıyafetleri ve Sarp kıyafetleri nereden satın alınır. İçeride dizisi yeni bölüm kıyafet sponsorları mağazası. İçerde 26 Eylül kıyafetleri satın al.

İçerde 2. bölüm dizi kıyafetleri markası, fiyatı ve nereden satın alınır sorularının yanıtlarına, İçerde kıyafetleri sayfamızda ve galerimizde yer veriyoruz. Bensu Soral, Damla Colbay, Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy kıyafetleri hangi mağazadan, kıyafet sponsorlarına her hafta sayfamızda yer veriyoruz.

 

İçerde 2. bölüm kıyafet sponsorları

 

İçeride dizisinde giyilen kıyafetlerin nereden satın alınabileceğine dair önemli açıklamaları galerimizden öğrenebilirsiniz. İçerde kıyafetleri 26 Eylül ikinci bölümde de dikkat çekiyor. Özellikle İçerde Sarp kıyafetleri ve Melek kombinleri çok beğeniliyor. Marka ve fiyat bilgilerine, nereden satın alınır sorularının yanıtlarına, dizi kıyafetleri sayfamızdan ulaşabileceksiniz.

 

Mert mavi gömlek

 

İçerde Aras Bulut İynemli (Mert) kıyafetleri ikinci bölümde de dikkatlerden kaçmıyor. Dizide Mert gömlek modelleri ile dikkat çekiyor. Mert bu hafta mavi bir gömlek ile karşımıza çıkıyor. Mert’in giydiği mavi gömleğin markası ve fiyatı hakkında ki detaylara galerimizden de ulaşabilirsiniz.

 

Melek küpe

içerde 2. bölüm melek küpesi

Melek Küpe Markası

Bensu Soral takıları ile yeni dizisinde göz kamaştırıyor. Melek yaka detaylı siyah bluz ve siyah pantolon kombinin, göz alıcı bir küpe ile tamamlıyor. Melek küpesi markası, fiyatı ve nereden alınır öğrenmek için dizinin kostüm sorumlusu bizi bilgilendirdiği zaman, sizlerde sayfamızdan ve sosyal medya adreslerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Sarp haki yeşil cepli ceket

 

İçerde Çağatay Ulusoy kıyafetleri 1’inci bölümde de dikkat çekmişti. Aynı çekiciliği ikinci bölümde de gösteren Sarp, bu hafta giydiği haki ceketi ile ekranlarda boy gösteriyor. Sarp haki yeşil ceket mağazası sayfamızda açıklanıyor.

 

Melek yaka detaylı kolsuz siyah bluzu

içerde 2. bölüm melek siyah yaka detaylı bluzu

Melek Siyah Bluz Markası

İçerde dizisi yeni bölümde Melek siyah bluz ve pantolon kombini ile yine çok görünüyor. Melek yaka detaylı kolsuz siyah bluzu hangi markadır ve fiyatı ne kadardır öğrenmek isteyenler için açıklıyoruz. Melek siyah bluzunu, aynı renk pantolon ve çanta ile kombinliyor.

 

Melek siyah ceket, beyaz pantolon ve stiletto

 

Melek kombinleri arasında İçeride yeni bölümde dikkat çekenlerden biri de, siyah blazer ceketi, beyaz renk pantolonu ve siyah renk stiletto ayakkabıları oluyor. Peki, markaları nedir, hangi mağazadan satın alınır? İşte bu soruların yanıtları dizinin yeni bölümü ardından sizlerle olacak.

İçerde 2. Bölüm 26 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

31 Yorum

 1. Ramil dedi ki:

  Sarpin saat markasinin adini lutfen soylermisiniz?

 2. Dilara dedi ki:

  Merhaba
  Bensu Soral’in 2.Bölümdeki Küpelerin markasini söylermisiniz?:)

 3. Selenay dedi ki:

  3. Bölümdü sanırım meleğin giydiği mavi gecelik hangi marka acaba !!!

 4. Caglar dedi ki:

  Merhabalar çağatay ulusoy un dizide takmış olduğu saatin markası nedir?