İçerde 19. Bölüm Kıyafetleri

içerde 19. bölüm dizi sponsorları markası

İçerde 19. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları, İçerde yeni bölüm dizi sponsorları sayfamızda açıklanıyor. İçerde 30 Ocak Melek, Mert, Eylem ve Sarp kıyafetleri markaları yayınlanıyor.

İçerde kıyafetleri markaları her hafta olduğu gibi 19. bölüm kıyafet sponsorlarına da sayfamızda yer veriliyor. İçerde 19. bölüm kıyafetleri nereden, marka ve mağaza detaylarını sayfamızda açıklıyoruz. İçerde yeni bölüm kostüm markaları hakkında merak ettiklerini galerimizden veya İçerde kıyafetleri kategorimizden öğrenebilirsiniz. İçerde 19. bölümü 30 Ocak günü aynı saatinde sizlerle buluşurken, dizi sponsorları da buradan açıklanacaktır.

 

İçerde 19. bölüm kıyafet sponsorları

İçerde Mert, Melek, Eylem ve Sarp kıyafetleri markalarını merak eden izleyiciler için sayfamızda yayınlanıyorken, mağaza detaylarına ve fiyat bilgilerine de yer verilmektedir. İçerde 30 Ocak kıyafetleri markaları, fiyatları ve mağaza bilgileri sizler için açıklanıyor. Melek kaban, Eylem mont ve Sarp ile Mert bot markaları açıklanıyor.

 

Sarp kapşonlu içi kürk siyah kaban

içerde 19. bölüm sarpın kabanı

Sarp İçi Kürk Siyah Kaban Markası

İçerde on dokuzuncu bölümde Sarp’ın giymiş olduğu siyah içi kürk detaylı kaban markasını merak edenler için açıklıyoruz. Sarp’ın giydiği kürk detaylı kaban nereden satı alınır, fiyatı ne kadardır açıklıyoruz.

 

Mert şişme yelek

 

Mert’in yeni bölümde giydiği şişme mont ve şişme yelek markaları merak ediliyor. Mert antrasit renk şişme yelek ne marka, fiyatı ne kadar ve mağazası hakkında bilgileri sayfamızda açıklıyoruz.

 

Eylem şişme mont

içerde 19. bölüm eylem montu

Eylem Şişme Mont Markası

Eylem İçerde 19’uncu bölümde vizon renk şişme montu ile dikkat çekiyor. Eylem şişme montu markası hakkında detayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Eylem montu sosyal medya adreslerimizde de paylaşılıyor.

 

Mert ve Sarp bot

 

İçerde dizisinde giyilen kıyafetler kadar kullanılan ayakkabı modelleri de dikkatlerden kaçmıyor. İçerde Sarp bot ve Mert bot markaları merak ediliyor, izleyiciler bu ürünleri satın almak istiyor. Mert’in ve Sarp’ın 19. bölümde giydiği botların markalarına sayfamızda yer veriliyor.

 

Melek renk bloklu montu

içerde 19. bölüm melek montu

Melek Renk Bloklu Mont Markası

Melek’in giydiği mont ve kaban markaları da her hafta merak edilmekte. Melek’in giymiş olduğu renk bloklu montu markası hakkında da merak edilen detaylara sayfamızda yer veriyoruz.

 

İçerde 19. Bölüm 30 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok