İçerde 16. Bölüm Kıyafetleri

içerde 16. bölüm kıyafet sponsorları markası

İçerde 9 Ocak 16. bölüm kıyafetleri markaları ve fiyatları açıklanıyor. İçerde Sarp kıyafetleri, Mert ve Melek kıyafetleri nereden satın alınır fiyatlarıyla yayınlanıyor.

İçerde 16. bölüm dizi kıyafetleri markaları, kıyafet ve dizi sponsorları her hafta olduğu gibi, sayfamızda siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşılıyor. İçerde kıyafetleri arasında Sarp, Melek ve Mert kombinleri dikkat çekiyor, marka ve fiyatları merak ediliyor. İçerde 9 Ocak kıyafet sponsorlarına, galerimizde yer alan görsellerin açıklamalarından öğrenebilirsiniz.

 

İçerde 16. bölüm kıyafet sponsorları

 

İçerde dizisinin yeni bölümünde Sarp yine iddialı bir kaban modeli ile karşımıza çıkıyor. Melek ise çok şık bir kazak ve pantolon kombini ile göz kamaştırıyor. İçerde Mert hem trikosu, hem kabanı hem de botu ile hangi mağazadan giyindiğini merak ettiriyor. İçerde kıyafet sponsorları sizlerle sosyal medya adreslerimiz üzerinden de paylaşılıyor.

 

Sarp kapşonlu kaban

içerde 16. bölüm sarpın kabanı

Sarp Kapşonlu Siyah Kaban Markası: “Mango”

İçerde 16’ıncı bölümde Sarp siyah kabanı ne markadır merak ediliyor, satın almak isteyenler mağaza detayını da öğrenmek istiyor. İçerde 9 Ocak yeni bölümde Sarp kapşonlu kaban ne markadır, fiyatı ne kadardır açıklıyoruz.

 

Mert kol saati

 

İçerde Mert kıyafetleri yanı sıra aksesuar modelleri de gözden kaçmıyor, ne markadır merak ediliyor. Mert siyah triko ve gri kaban kombini ile kullandığı kol saatinin markasını merak ettiriyor.

 

Melek gri kazak ve deri pantolon kombini

içerde 16. bölüm melekin kazağı

Melek Parlak Gri Kazak Markası: “Que”

İçerde dizisi kıyafetleri ile her hafta göz kamaştıran Melek, bu hafta ki yeni bölümde gri kazak ve deri pantolon kombini ile çok şık görünüyor. Melek’in giydiği parlak gri kazak ne markadır, deri pantolonu markası ve fiyatı konusunda da sizleri bilgilendiriyoruz.

 

Mert denim gömlek

 

İçerde on altıncı bölüm Mert mavi denim gömleği ile dikkat çekiyor. Mert’in giydiği kot gömlek markası, fiyatı ve mağazası merak edenlerle paylaşılıyor.

 

Mert antrasit renk palto

içerde 16. bölüm mertin paltosu

Mert Antrasit Palto Markası: “Lufian”

Mert’in yeni bölüm kıyafet kombinleri arasında göz kamaştıran antrasit paltosu markası, fiyatı ve mağazası da sorgulanıyor. Mert palto nereden satın alınır detayları yayınlıyoruz.

 

Sarp triko kazak

 

Bu hafta İçerde dizisi kıyafetleri ile gözden kaçmayan, giyimleri ile beğeni kazanan Sarp, triko kazak markasını da izleyiciye merak ettiriyor. Yeni bölüm ardından dizi sponsorlarını sizlerle paylaşıyor olacağız.

İçerde 16. Bölüm 9 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 Yorum

 1. özge dedi ki:

  merhabalar;
  hiçbir türlü ulşamadığım bir bilgi.Umarım cevabı sizde vardır.
  16. bölümde melek in giydiği metalik yaprak desenli pijamanın markasını biliyor musunuz?

  şimdiden teşekküler

 2. Hatun dedi ki:

  Merhaba..16.bölümde gözde kansu nun güneş gözlüğünün markasını yazabilir misiniz?

 3. Anonim dedi ki:

  meleğin davutla tanıstıgı andakı berenın markasını ogrenebılırmıyım

 4. ilayda dedi ki:

  İçerde dizisinde 17. bölümde Gözde kansu nun giydiği siyah elbisenin markası nedir