İçerde 15. Bölüm Kıyafetleri

içerde 15. bölüm kıyafetleri nereden

26 Aralık İçerde 15. bölüm kıyafetleri ne marka, Sarp kaban, Mert mont ve kazak, Eylem çanta ve Melek takı ve bot marka sponsorları sayfamızda yayınlanıyor. İçerde kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza detayları sizlerle.

İçerde dizisi kıyafetleri markaları, Sarp kıyafet sponsorları ve Mert kaban, kazak ve ayakkabı nereden sorularının yanıtları İçerde 15. bölüm kıyafetleri galerimizde açıklandı. İçerde 26 Aralık yeni bölümde Sarp bot, Melek ve eylem kaban, Mert mont markalarını fiyat detaylarıyla birlikte merak ettirdi.

 

İçerde 15. bölüm kıyafet sponsorları

 

İçerde 15. bölümde giyilen kıyafetlerin markaları hakkında detaylara sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İçerde dizisi kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza ve fiyat bilgileriyle birlikte sizlerle paylaşılıyor. İçerde 15. bölüm kıyafet kombinlerine galerimizden göz atabilirsiniz.

 

Mert antrasit renk kaban

içerde 15. bölüm mertin kabanı

Mert Antrasit Kaban Markası: “Cacharel”

İçerde Mert kabanı ne marka ve fiyatı ne kadar sorularına yanıt veriyoruz. İçerde on beşinci bölümde Mert dirsekleri yamalı antrasit renkli kabanı ile dikkat çekti. Mert’in giydiği kaban nereden satın alınır, öğrenmek için galerimizdeki görsele göz atın.

 

Melek ekru kaban

 

İçerde Melek kıyafetleri arasında özellikle de dış çekim esnasında giydiği kaban ve ceket modelleri göz kamaştırıyor. İçerde Bensu Soral kıyafet markaları da her hafta sizlerle buluşmaya devam ediyor. İçerde 15’inci bölümde Melek’in giydiği bej rengi kaban markasına da sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Eylem kareli kaban 

içerde 15. bölüm eylemin kabanı ve çantası

Eylem Kareli Kaban: “Koton” ve Hardal Çanta Markası

İçerde Eylem kıyafet sponsorları hakkında da sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. İçerde dizi sponsorlarını merak edenler için, Eylem kaban sponsorunu da yayınlıyoruz. Eylem kareli gri renkli kaban nereden, markası nedir ve fiyatı ne kadar detaylar sayfamızda yayınlanıyor.

 

Mert dirseği deri yamalı mont

 

Aras Bulut İynemli kıyafetleri arasında son bölümde mont modelleri bir hayli dikkat çekiyor. Mert’in giydiği dirseği deri yamalı montun nereden olduğunu merak edenlerin sayısı hayli fazladır. Mert mont markasına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Leyla siyah elbise

içerde 15. bölüm leylanın elbisesi

Leyla Siyah Elbise Markası

İçerde Leyla kıyafetleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Diziye sonradan dahil olan Leyla’nın giydiği siyah triko elbise markası merak ediliyor. Leyla’nın beli toka detaylı elbisesi markasına sayfamızda yer veriyoruz.

 

Mert siyah triko ve pantolon kombini

 

İçerde Mert siyah triko ve pantolon kombini ile antrasit renk kaban kullanıyor. Mert’in 15’inci bölümde giydiği siyah kazağı ve pantolon markaları da açıklanıyor.

 

İçerde 15. Bölüm 26 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok