İçerde 13. Bölüm Kıyafetleri

içerde 13. bölüm kıyafet sponsorları markası

İçerde 13. bölüm kıyafetleri markaları, Sarp kıyafet sponsorları ve Mert nereden giyiniyor açıklanıyor. İçerde kıyafetleri satın almak isteyenler için sayfamıza ekleniyor.

İçerde 13. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatlarını merak edenler için, 12 Aralık yeni bölüm kıyafet sponsorları sayfamızda paylaşılıyor. İçerde kıyafetleri ile dikkat çeken Çağatay Ulusoy, bot, mont ve kazak modellerinin markalarını merak ettiriyor. İçerde Sarp kıyafetleri her hafta ne markadır, nereden satın alınır sorularına sayfamızda yanıt veriyoruz.

 

İçerde 13. bölüm kıyafet sponsorları

 

İçerde dizisi kıyafetleri merak edenler için markalarıyla birlikte fiyat ve mağaza detaylarına sayfamızda yer verilmektedir. İçerde Melek ve Mert kıyafetleri de sponsor markalarıyla birlikte sayfamızda yayınlanıyor. İçerde 12 Aralık kıyafetleri sponsorları nelerdir, Melek takı markaları ve Mert mont, yelek, gömlek markası sayfamızda sizler için yayınlanıyor.

 

Sarp mont

içerde 13. bölüm sarpın montu

Sarp 13 Bölüm Mont Markası

İçerde dizisinde Sarp2ın giydiği mont modellerinin marka ve fiyatları izleyici tarafından merak ediliyor, her hafta sayfamızda yayınlamaya devam ediyoruz. On üçüncü bölümde Sarp montu markası nedir, bilgiler galerimizde yayınlanıyor.

 

Mert şişme yelek

 

İçerde Mert kıyafetlerinin markalarını da merak edenlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Mert’in siyah şişme yeleği bu hafta dikkat çekiyor, markası sayfamızda açıklanıyor.

 

Melek kırmızı elbise ve çizme

içerde 13. bölüm melek elbisesi ve çizmesi

Melek Kırmızı Elbise ve Çizme Markası

Melek’in giydiği kırmızı elbise geçen haftadan bu yana ne markadır ve nereden satın alınır merak ediliyor. Melek kırmızı elbisesinin siyah uzun çizmeler ile kombin ediyor.

 

Sarp bot

 

Sarp’ın giydiği bot markası da sizlerle paylaşılıyor. Sarp siyah botu nereden satın alınır detayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Mert kot ceket

içerde 13. bölüm mertin kot ceketi

Mert Kot Ceket Markası

Mert’in 13’üncü bölümde dikkat çeken kot ceketi markasını da yayınlıyoruz. Mert kot ceket nereden satın alınır, markası nedir ve fiyatı ne kadar sorularının yanıtları sayfamızda.

 

Sarp siyah triko

 

İçerde Sarp’ın giydiği siyah triko kazak markasını da merak edenlerle paylaşıyoruz. Sarp siyah triko, bot ve mont kombini çok beğenildi.

 

Mert gri sweatshirt

 

Mert’in 12 Aralık yeni bölüm kıyafetleri arasında gri kapşonlu sweatshirtü de dikkat çekti. Mert gri sweatshirt markasını da meraklısı için açıklıyoruz.

 

Eylem antrasit renk bluz ve pantolon

 

Eylem kıyafetleri de İçerde dizisini izleyen bayanların beğenisini kazanıyor. her hafta şık kombinleri ile dikkat çeken Eylem antrasit renk bluzun ve pantolon markalarını merak ettiriyor.

 

İçerde 13. Bölüm 12 AralıkKıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok