İçerde 11. Bölüm Kıyafetleri

içerde 11. bölüm kıyafetleri sponsor markaları

İçerde 28 Kasım yeni bölümde dikkat çeken dizi kıyafetleri marka ve fiyatlarıyla açıklanıyor. İçerde 11. bölüm kıyafet sponsorları sizlerle paylaşılıyor.

İçerde dizisinde giyilen kıyafetlerin markaları, Sarp kıyafetleri nereden ve yeni bölüm kıyafet sponsorları sizler için sayfamızda yayınlanıyor. İçerde 11. bölüm kıyafetleri markaları merak edilirken, fiyatları ve hangi mağazada satıldıkları da merak konusu.

 

İçerde 11. bölüm kıyafet sponsorları

İçerde dizisinin 11’inci bölümünde giyilen kıyafetlerin marka ve fiyat detaylarına galerimizde yer veriyorken, yeni bölümde Melek’in ve Mert’in giyim sponsorlarını da açıklıyoruz. Davut güneş gözlüğü ve deri ceketi marka bilgilerine de bu hafta ulaşabileceksiniz.

 

Sarp kamuflaj desenli mont

içerde 11. bölüm sarp kamuflaj desenli montu

Sarp Kamuflaj Mont Markası

Sarp’ın giyimleri diziyi izleyenlerin oldukça beğenisini topluyor. Sarp bu hafta kamuflaj desenli montu ile ekranlarda oluyor. Sarp kamuflaj mont markası nedir, fiyatı ne kadar ve mağaza bilgilerine meraklısı için yer veriyoruz.

 

Melek yakası kürk detaylı deri ceket

 

Melek’in deri ceketi bu haftanın en şık kombinlerine imza atmasını sağlamış. Melek’in giydiği yakası kürk detaylı deri ceketi marka ve fiyat bilgileri de sizlerle paylaşılıyor olacak.

 

Davut güneş gözlüğü

 

Davut’un kullandığı güneş gözlüğü geçtiğimiz haftadan bu yana ne  markadır, merak ediliyor. Davut gözlük markası nedir açıkladık. Davut’un kullandığı gözlüğü markanın satış noktalarından satın alabilirsiniz.

 

Eylem kareli kırmızı gömlek

içerde 11. bölüm eylem kırmızı gömleği

Eylem Kırmızı Kareli Gömlek Markası

İçerde Eylem kıyafetleri markalarını merak edenlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Eylem’in 11’inci bölümde giydiği kareli kırmızı gömlek nereden, markası sizler için açıklanıyor.

 

Sarp lacivert kazak

 

Sarp’ın kırçıl desenli lacivert kazağı, kamuflaj desenli montu ile şık bir kombin olmuş. Sarp’ın giydiği lacivert triko markası, fiyatı, mağazası ve satın alma detaylarına sayfamızda yer veriyoruz.

 

Mert siyah mont ve kamuflaj desenli şapka

 

Mert kombinleri de diziyi yakından takip eden beylerin dikkatinden kaçmıyor. Mert bu hafta siyah montu ve kamuflaj desenli şapka kombini ile hangi markadan giyindiğini merak ettirmeden geçmiyor.

İçerde 11. Bölüm 28 Kasım Kıyafetleri

 

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Oguzhan dedi ki:

    Detaylar nerde yaziyor?

  2. Anonim dedi ki:

    Meleyin kıyafetlerini çok beyeniyorum