Hayatımın Aşkı 5. Bölüm Kıyafetleri

Hayatımın Aşkı 5. bölüm Gökçe elbise markası açıklanıyor. Gökçe’nin giydiği lacivert elbise, sarı ayakkabı kombini fiyatı da eklendi. Yeni bölüm dizi sponsorları ve kot yelek satın almak isteyenler için ne marka yayınlandı.

Hayatımın Aşkı 5. bölüm kıyafetleri ile dizi sponsorları için doğru adrestesiniz. Sevilen Kanal D dizisi yeni bölümü ile ekrana kilitlerken, dizi modasını yakından takip edenler ise Hande Doğandemir (Gökçe) ve Serkan Çayoğlu (Demir) kıyafetleri ne marka, fiyatı ne kadar ve hangi mağazadan satın alınır merak ediyor.

 

Hayatımın Aşkı 12 Haziran yeni bölüm kıyafetleri markaları da her hafta olduğu gibi Hayatımın Aşkı kıyafetleri sayfamızda ve galerimizde fiyat ve mağaza bilgileri ile birlikte satın almayı düşünenlerle paylaşılıyor.

 

Gökçe kolsuz bluz ve desenli gömlek

 

Gökçe’nin kombinleri arasında pudra rengi kolsuz bluzu ve desenli, çizgili gömleği de beğeni kazanıyor. Gökçe desenli gömlek ne marka, kolsuz bluzu dizi sponsoru detayları içinde doğru adrestesiniz.

 

Gökçe lacivert elbise

Hayatımın aşkı 5. bölüm gökçe elbise modeli

Gökçe puantiyeli lacivert elbise markası

Hayatımın Aşkı dizisinin 5’inci bölümünde Gökçe puantiyeli lacivert elbisesi iel göz kamaştırıyor. Gökçe’nin giydiği lacivert elbise, renkli puantiyeler ile dikkat çekiyor. Gökçe lacivert elbise markası ve fiyatı için sayfamıza ve galerimize göz atabilirsiniz.

 

Gökçe sarı ayakkabı

 

Gökçe’nin lacivert elbisesi ile kombin ettiği sarı ayakkabıları da şıklığı ile dikkat çekiyor. Gökçe’nin giydiği lacivert elbise markası ile birlikte, kombin ettiği sarı topuklu ayakkabıların da marka, fiyat ve satın al detayları sayfamıza ekleniyor.

 

Demir gri gömlek

 

Serkan Çayoğlu’nun beşinci bölüm kombinleri de beğeni kazanıyor. Erkek giyim modasına yön veren bir isim olan Serkan Çayoğlu, Hayatımın Aşkı 5’inci bölümde gri bir gömlek ile karşımıza çıkıyor. Demir gri gömleği ne marka sayfamızdan öğrenebileceksiniz.

 

Demir pembe t-shirt

 

Demir’in günlük kombinleri de dikkat çekiyor. Genellikle gömlek ve takım elbise ile görmeye alışık olduğumuz Demir, giydiği t-shirt ve jean kombinleri ile de dikkatlerden kaçmıyor. Demir bu hafta Hayatımın Aşkı yeni bölümde yuvarlak yaka kısa kol açık pembe renkte bir t-shirt giyiyor.

 

Gökçe kot yelek

Hayatımın aşkı 5. bölüm gökçe kot yelek modeli

Gökçe kot yelek markası

Gökçe’nin bordo t-shirt modeli ile kombin ettiği kot yeleği de çok hoş. Yeni sezon modasında yer alan bir parça olan kot yelekler, Hayatımın Aşkı Gökçe kıyafetleri arasında da yerini aldı. Gökçe’nin giydiği denim yelek markası, fiyatı ve mağaza detayları sayfamızda yayınlanacaktır.

 

Hayatımın Aşkı 5. Bölüm 12 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok