Hayatımın Aşkı 2. Bölüm Kıyafetleri

hayatımın Aşkı kıyafetleri 2. bölümde de dikkatleri çekiyor, markalarını merak ettiriyor. 22 Mayıs Hayatımın Aşkı dizi sponsorlarına galerimizden ve Hayatımın Aşkı kıyafetleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hayatımın Aşkı ilk bölümü ile milyonları ekrana kilitlemiş, dizi kıyafetleri ile de beğeni toplamıştı. Hayatımın Aşkı 2. Bölüm dizi kıyafetleri markaları da sayfamızda sizlerle paylaşılmaya devam ediyor. Hayatımın Aşkı yeni bölüm kıyafetleri dizi sponsorları hakkında detaylara Hayatımın Aşkı kıyafetleri sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

 

Hayatımın Aşkı Gökçe (Hande Doğandemir) kıyafetleri göz kamaştırıyor. Demir (Serkan Çayoğlu) ilk bölümde giydiği t-shirt, ceket, pantolon ve gömlek modelleri ile beğeni toplayan bir diğer isim oldu. Yonca Evcimik’in de oyuncu kadrosunda yer alan Hayatımın Aşkı dizisinde tercih ettiği giyimler markalarını merak ettiriyor.

 

Gökçe kırmızı kolsuz elbise

Gökçe, Demir'in kalbini çalmak için çabalamaya devam ediyor. Güzelliği ile Demir'in kendisine hayran olması için çaba sarfeden Gökçe, bu hafta Demir'in yanına kırmızı kolsuz alt kısmı düğmeli elbisesi ile gidiyor. Gökçe'nin kırmızı elbisesini beğenenler ve markasını merak edenler için sayfamızda paylaşıyoruz.

Gökçe’nin kırmızı elbisesini beğenenler ve markasını merak edenler için açıklıyoruz. Marka: “Adl”

Gökçe’nin 2’inci bölümde giydiği kırmızı kolsuz kruvaze yaka kesimli gömlek tarzı elbisesi bu hafta şıklığı ile beğeni kazanıyor. Gökçe’nin kırmızı elbisesi markaları ile birlikte, kullandığı takı modelleri sponsorları da açıklanacaktır.

 

Gökçe siyah omuzları açık bluz ve mürdüm rengi bol kesimli etek

 

Gökçe’nin siyah düşük omuzlu bluzu çok şık görünüyor. Gökçe bu bluzu mürdüm rengi çan eteği ile kombin ediyor. Belinde ise büyük tokalı siyah kemeri dikkatleri çekerken, kalp tasarımlı siyah el çantası da oldukça şık görünüyor.

 

Demir açık gri t-shirt

 

Demir’in giydiği tişört modelleri markasını merak ettirmeye devam ediyor. Demir bu hafta 22 mayıs yeni bölümde giydiği açık gri tişört modeli ile ekranlarda beğeni topluyor.

 

Demir koyu gri t-shirt ve siyah ceket pantolon

 

Demir’in siyah ceketi ile kombin ettiği koyu gri t-shirt modeli marka detayları ve fiyatları galerimizde açıklanıyor. Demir nereden giyiniyor detayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Gökçe sallantılı büyük küpeleri

Gökçe kombinleri kadar kullandığı takı modelleri markaları da merak ediliyor. Gökçe siyah taş detaylı büyük küpeleri markası hakkında bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz markanın online alışveriş sitesinden satın da alabilirsiniz.

Gökçe kombinleri kadar kullandığı takı modelleri markaları da merak ediliyor. Marka: “Opiapr”

Gökçe’nin siyah kıyafeti ile birlikte kullandığı küpeleri göz kamaştırıyor. Oldukça büyük bir tasarımda olan ve taş detayı ile hareketlendirilen küpeleri markasını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edin. Gökçe’nin siyah kıyafeti dizi sponsoru da sizlerle buluşacaktır.

 

Gökçe beyaz düşük omuz bluz ve bordo uzun hırka

 

Gökçe kombinleri arasında şıklığı ile dikkat çeken bir diğer kıyafette, bordo uzun hırkası ve omuzları açıkta bırakan beyaz bluzu oluyor. Beyaz düşük omuz bluzu uzun bordo hırka ile kombin ederek şıklığa imza atıyor.

 

Hayatımın Aşkı 2. Bölüm 22 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Lütfen 2.bölümde giydiginiz kırmızı elbiseyi daha net eklermisiniz çok yakismis