Hayatımın Aşkı 15. Bölüm Kıyafetleri

hayatımın aşkı 15. bölüm kıyafet markaları

Hayatımın Aşkı 15. bölüm kıyafetleri markası, fiyatı ve satın almak için mağazaları açıklanıyor. Gökçe gelinliği ne marka, nereden ve fiyatı ne kadar sayfamızda kıyafet sponsorları ile birlikte yayınlanıyor.

Hayatımın Aşkı 34 Eylül 15. bölüm kıyafetleri galerimize eklendi. Hayatımın Aşkı 15. bölümde giyilen dizi kıyafetlerinin markası ve fiyatı da galerimizde açıklanıyor. Ayrıca Hayatımın Aşkı yeni bölüm kıyafet sponsorlarına, Hayatımın Aşkı kıyafetleri sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

 

Hayatımın Aşkı 15. bölüm kıyafetleri markaları

 

Hayatımın Aşkı yeni bölümde Gökçe denediği gelinlik modeli ile bu haftanın en dikkat çeken ismi oluyor. Gökçe’nin giydiği gelinlik yanı sıra, Demir’in sarı gömleği, Kaan t-shirtleri markası, fiyatı ve kıyafet sponsorları için galerimize göz atabilirsiniz.

 

Demir cepli sarı gömlek

 

Serkan Çayoğlu kıyafetleri Hayatımın Aşkı dizisinde beğeni kazanıyor. Demir karakteri ile karşımıza çıkan yakışıklı oyuncunun, on beşinci bölümde giydiği sarı gömleği ne marka ve fiyatı ne kadar sayfamızda sizlerle buluşturuyoruz. Demir iki yanı cep detaylı sarı gömlek nereden öğrenmek için bizi takipten ayrılmayın.

 

Gökçe pembe t-shirt ve kot pantolon kombini

hayatımın aşkı 15. bölüm gökçenin giydiği pembe t-shirt

Gökçe pembe tişört markası

Gökçe’nin 15’inci bölümde giydiği pembe t-shirt modeli mağazası ile birlikte sayfamıza ekleniyor. Gökçe pembe kısa kollu tişört fiyatı ve satın alma bağlantılarına da galerimizden ulaşabilirsiniz. Gökçe’nin kot pantolonu da hangi markaya ait merak edilenler arasında.

 

Gökçe V yaka desenli lacivert elbise

 

Hayatımın Aşkı 15. bölüm dizi kıyafetleri arasında Gökçe’nin V yakalı yaprak desenli lacivert elbisesi de oldukça şık. Gökçe lacivert elbisesi markası nedir, detayları ile birlikte sayfamızda açıklıyor olacağız. Gökçe lacivert yapraklı elbise ile kullandığı güneş gözlüğü de gözlerden kaçmıyor.

 

Gökçe’nin giydiği gelinlik

hayatımın aşkı 15. bölüm gökçenin giydiği gelinlik

Gökçe gelinliği markası: “Beyaz Butik”

Hayatımın Aşkı Gökçe gelinliği bu haftaya damga vuruyor. Gökçe kısa kollu üst kısmı dantel detaylı gelinlik modeli içinde çok hoş görünüyor. Gökçe’nin denediği gelinliğin bel kısmı drapeli, alt kısmı tamamen tülden oluşuyor.  Gökçe’nin gelinlik markası sayfamızda yerini alıyor.

 

Kaan gri t-shirt 

 

Kaan (Berk Hakman) gri t-shirt modeli ile dikkat çeken isimlerin arasında yer alıyor. Kaan gri t-shirt markası ve fiyatına galerimizden göz atabilir, dilerseniz mağazadan satın alabilirsiniz.

 

Hayatımın Aşkı 15. Bölüm 4 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok