Hayatımın Aşkı 13. Bölüm Kıyafetleri

hayatımın aşkı 13. bölüm dizi sponsorları

Hayatımın aşkı 13. bölüm gökçe kombinleri markası ve fiyatları açıklandı. Demir sarı ve yeşil gömlek markası ve fiyatı, mağazası satın almak isteyenlerle buluşturuldu.

Hayatımın Aşkı 13. bölüm kıyafetleri nefes kesti, Gökçe (Hande Doğandemir) ve Demir (Serkan Çayoğlu) kombinleri hangi marka ve fiyatları ne kadar, satın almayı düşünenler için mağazaları ile birlikte yayınlandı. Hayatımın Aşkı 13. bölümde Gökçe bluz ve pantolon takımları ile çok şıktı.

 

Hayatımın Aşkı 13. bölüm kıyafetleri markaları

Hayatımın Aşkı kıyafetleri 21 Ağustos akşamı Kanal D 13. bölümde göz kamaştırdı. Hayatımın Aşkı Gökçe bluz ve pantolon takımları markası, Demir yeşil ve sarı gömlek marka ve fiyatlarını merak edenler sayfamızdan öğrenebilirler. Hayatımın Aşkı Nesrin kıyafetleri de, en az diğer karakterler kadar beğeni topladı. Ayşegül İşsever kıyafetlerinin markalarına damağaza ve satın al bağlantıları ile yer verildi.

 

Demir yeşil gömlek

 

Hayatımın Aşkı dizisi on üçüncü bölümde Demir yeşil renk gömleği ile dikkat çeken isimlerin başında yer aldı. Demir’in giydiği yeşil gömlek Avva markadır. Boyner online mağazada Avva marka yeşil gömleği farklı renk seçenekleri ile bulabilirsiniz.
Gökçe çiçekli atlet ve pantolon takımı

hayatımın aşkı 13. bölüm

Hande Doğandemir (Gökçe) takımı markası: “Koton”

Gökçe’nin giydiği çiçekli pantolon ve bluz kombini nefesleri kesti. Gözlere şıklıkla hitap eden Gökçe çiçekli pantolon Koton online mağazada uygun fiyata satıştadır. Çiçekli atlet markası da Koton’dur ancak stokları şuan bulunmamaktadır.

 

Nilüfer yeşil tulum

 

Nilüfer’in giydiği yeşil tulumda çok sevildi. Nilüfer (Duygu Boztepe) yeşil tulumu Hayal Tasarım imzası taşıyor. nilüfer yeşil tulumu Hayal Tasarım satış noktalarından temin edebilirsiniz.

 

Demir sarı gömlek

hayatımın aşkı 13. bölüm

Serkan Çayoğlu (Demir) sarı gömlek markası: “Mudo”

Demir iki yanında cep detayı bulunan sarı renk gömleği ile göze şıklıkla hitap etmeyi başardı. Demir’in giydiği sarı gömlek Mudo markasına aittir. Mudo online mağazada sarı casual gömleği bulabilir, 59,95TL fiyatla sahip olabilirsiniz.

 

Gökçe desenli bluz ve pantolon takımı

 

Gökçe’nin askılı ve göğüs detaylı desenli bluz ve pantolonu da oldukça şık Hayatımın aşkı dizi kıyafetleri arasında yer aldı. Gökçe’nin takımı Forever New markadır. Forever New online satışta bulunmuyor, ancak mağazalara sorabilirsiniz.

 

Nesrin çizgili ceket

hayatımın aşkı 13. bölüm

Ayşegül İşsever (Nesrin) çizgili ceket markası: “Love My Body”

Nesrin’in giydiği çizgili ceket Love My Body markadır. Son dönemlerde şık kıyafetleri ile adından söz ettiren Love My Body markası, Hayatımın Aşkı dizi sponsorları arasında da yer almaya başladı.

 

Sezen kol detaylı deseni mini elbise 

 

Sezen (İlay Erkök) desenli mini elbisesi ile akıllarda yer aldı. Sezen’in giydiği omuzları dekolteli mini elbise Oxxo markasına aittir.

Hayatımın Aşkı 13. Bölüm 21 Ağustos Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok