Hayatımın Aşkı 12. Bölüm Kıyafetleri

hayatımın aşkı 14 ağustos yeni bölüm dizi kıyafetleri

Hayatımın Aşkı 12. bölüm 14 Ağustos kıyafetleri markaları ve kıyafet sponsorları açıklanıyor. Hayatımın Aşkı Gökçe elbiseleri mağaza ve satın al bilgileri ile sizlerle buluşuyor.

Hayatımın Aşkı 12. bölümde giyilen dizi kıyafetleri ve markalarına sayfamızda yer veriyor, Gökçe kombinleri kıyafet sponsorlarını Hayatımın Aşkı kıyafetleri sayfamızda açıklıyoruz. Hayatımın Aşkı 14 Ağustos yeni bölümde giyilen kıyafetlerin ne marka ve fiyatları ne kadar olduklarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Hayatımın Aşkı 12. bölüm kıyafetleri markaları

 

Hayatımın Aşkı dizi kıyafetleri her pazar dikkat çekiyor. Gökçe (Hande Doğandemir) nereden giyiniyor ve aksesuarları markaları nelerdir, merak edenlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Demir (Serkan Çayoğlu) kıyafetleri de mağaza ve satın al bilgileri ile sizlerle buluşuyor.

 

Gökçe mavi straplez tulum

 

Gökçe’nin desenli açık renk mavi tulumu markasını açıkladık. Geçtiğimiz hafta güzelliği ile göz kamaştıran Gökçe’nin giydiği mavi tulum çok beğenildi. Gökçe mavi renk tulum markasına galerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Gökçe çiçekli siyah elbisesi

hayatımın aşkı 12. bölüm gökçenin elbisesi

Hande Doğandemir (Gökçe) çiçekli siyah elbise markası: “H&M”

Gökçe’nin yeni bölümde giydiği elbise modelleri yine gözlerden kaçmıyor. Birbirinden şık yaz elbiselerini en tarz biçimde kombin eden Gökçe’nin, bu hafta pikniğe giderken giydiği siyah çiçekli elbisesi markasına da sayfamızda yer verildi.

 

Demir tek cep detaylı gri t-shirt

 

Demir giydiği t-shirt modelleri ile erkek modasında öne çıkan isimlerden biri oluyor. Hayatımın Aşkı Demir kıyafetleri markalarında, dizinin kostüm sorumlusu bizi bilgilendirdikçe yer vermeye devam ediyoruz.

 

Gökçe ekoseli gömlek ve kot etek kombini

 

Gökçe’nin giydiği ekose desenli kırmızı gömleği, göbekten bağlamalı tarzı ile çok hoştu. Gökçe ekoseli gömleğini kot eteği ile kombinledi. Gökçe gömlek ve kot etek kombini markalarına sayfamızda yer verildi.

 

Gökçe kot elbisesi

hayatımın aşkı 12. bölüm gökçenin kot elbisesi

Hande Doğandemir (Gökçe) kot elbise markası

Gökçe’nin piknik için tercih ettiği elbise modeli yanı sıra, giydiği kot elbisesi de gözlere şıklık ile hitap etti. Gökçe kot elbisesinin markasına da sayfamızda yer verilecektir. Gökçe boyundan bağlamalı formadaki kot elbisesi cep detayı ile yaz aylarına damga vuracak.

Yonca şortlu siyah tulumu

 

Yonca kıyafetleri de dizinin yeni bölümlerde göz kamaştırıyor. İlerleyen yaşına rağmen şıklığı ve güzelliği ile baş döndüren Yonca Evcimik, Hayatımın Aşkı dizi kıyafetleri ile adından söz ettirmeyi başaran bir isim oluyor.

 

Hayatımın Aşkı 12. Bölüm 14 Ağustos Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok