Hayat Sırları 1. Bölüm Kıyafetleri

hayat sırları dizi sponsorları

Hayat Sırları kıyafetleri markalarına buradan ulaşabilir, Hayat Sırları Hazar Ergüçlü (Seher) dizi kıyafetleri markası ve dizi sponsorları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Star TV ekranlarında yepyeni bir dizi bu akşam seyircisi ile buluşuyor. Ekin Koç ve Hazar Ergüçlü’nün başrollerde yer aldığı Hayat Sırları dizisinde giyilen kıyafetlerin marka bilgileri de sizlerle paylaşılıyor. Hayat Sırları kıyafetleri ve Hayat Sırları dizi sponsorları yeni bölümün ardından yayınlanacaktır.

 

Hayat Sırları 1. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranlara 1 Kasım akşamı merhaba diyen Hayat Sırları dizisinde çok şık kıyafet kombinleri göze çarpıyor. Hayat Sırları 1. bölümde giyilen kıyafetlerin dizi sponsorları, marka sponsorları nelerdir açıklıyoruz.

hayat sırları 1. bölümde seherin giydiği parka

Seher Turuncu Parka Markası

Hayat Sırları dizi sponsorları

 

Hayat Sırları Seher ve Burak kıyafetleri birçok izleyicinin beğenisini kazanıyor olacak. Hayat Sırları Hazar Ergüçlü kıyafetleri ile nefes kesti. Özellikle Hayat Sırları tanıtım çekimlerinde giydiği kıyafet ve elbise modelleri ile göz kamaştırdı. Hayat Sırları dizisinde Hazar Ergüçlü’nün giydiği kıyafetler nereden yayınlıyor olacağız.

 

Hayat Sırları birinci bölümü ile ekrana damga vurmaya geliyor. Hayat Sırları seher kıyafetleri markaları, takı, ayakkabı ve çanta marka sponsorları nelerdir öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Hayat Sırları ilk bölümde Seher turuncu parkası ile göze çarpıyor. Seher turuncu kapşonlu parka markası nedir, fiyat ve satın al mağazası hakkında detayları buradan öğrenebilirsiniz.

hayat sırları 1. bölümde burakın giydiği mont

Burak Yeşil Mont Markası

Hayat Sırları 1. bölümde Seher’in giydiği jean elbise modeli de çok beğenildi. Önden düğmeli Seher kot elbise nereden satın alınır, işte bu sorunun yanıtı yeni bölümünün ardından sizlerle paylaşılıyor.

Hayat Sırları Ekin Koç (Burak) kıyafetleri de izleyicinin beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Hayat Sırları Burak kıyafetleri arasında ilk bölümde deri ceket modelleri göze çarpıyor.

 

Burak deri ceket ve eskitme deri mont modelleri daha ilk bölümden izleyicinin gözüne çarpıyor. Burak’ın giydiği siyah deri ceket marka ve fiyatı konusunda sizleri bilgilendiriyor olacağız.

 

Seher’in 1. bölümde giydiği gri trikosu da çok beğenildi. Seher jean pantolon ile kombin ettiği, gri triko ne marka merak ettiriyor.

 

Hayat Sırları tanıtım çekimlerinde Hazar Ergüçlü’nün giymiş olduğu elbise modelleri de nefes kesiyor. Siyah mini elbise, lacivert elbise ve payetli pembe elbise göz kamaştırıyor. Ekin Koç tanıtım çekimlerinde giydiği takım ve palto markalarını da merak ettiriyor.

 

Hayat Sırları 1. Bölüm 1 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Sena dedi ki:

    Turuncu parkası mavi den