Hayat Şarkısı KIYAFET, FRAGMAN, OYUNCULAR, SENARYO

Kıyafetler

hayat şarkısı kıyafetleri

Oyuncular

hayat şarkısı oyuncuları

Hayat Şarkısı dizisi yeni bölüm fragmanı, kıyafetleri ve markaları, oyuncuları, senaryosu ve Hayat Şarkısı dizisi hakkında aradığınız tüm detaylar elinizin altında sayfamızda paylaşılıyor. Hayat Şarkısı dizi sponsorlarının kıyafet, elbise ve aksesuar markaları sizler için titizlikle araştırılıyor.

Hayat Şarkısı Senaryosu (Konusu)

 

Burcu Biricik, Birkan Sokullu ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın başrollerde yer aldığı, senaryosunu Mahinur Ergun’un kaleme aldığı Kanal D’nin salı dizisi Hayat Şarkısı, gerek konusu gerek başarılı oyuncu kadrosu ile sezona iddialı bir giriş yapmıştır.

 

Zamanında çok iyi arkadaş olan ve ne yazık ki bir kadından dolayı yıllardır birbirlerine küs olan Bayram ve Salih, aralarında ki bu küslüğe son vermek ve yeniden eskisi gibi olmak için çocuklarını evlendirmeye karar verir.

 

Küçük yaşta Melek ve Kerim’i nişanlarlar. Melek ve Kerim yıllar sonra büyüyüp evlenme çağına geldikleri zaman aileler söz verdiği gibi şanlı bir düğünle dünya evine girecektir. Ancak Melek’in kız kardeşi Hülya bu evliliği bozmak için ablasının namusunu lekeler.

 

Bu durumda Kerim’in babası Melek’i almaktan vazgeçer ve Hülya kendi planları ile babaların söz verdiği gibi evliliği gerçekleştirmek için kendini öne atar. Bu durumda Bayram Bey, verdiği sözü tutmak için Kerim ile Hülya’nın evlenmesine karar verir.

 

Ancak geçen yıllar içinde Kerim yurtdışında kendine başka bir hayat kurmuştur bile, evliliğe engel olmak istese de bunu başaramaz. Kerim için zoraki olan bu evlilikte Hülya hayatı istediği gibi değişir fakat Kerim’e bir türlü kendini kabullendiremez.

 

Yapım: Most Production
Yapımcı: Gül Oğuz
Uygulayıcı Yapımcı: Soner Güven
Genel Koordinatör: Gülay Budak Mercan
Yönetmen: Cem Karcı
Senaryo: Mahinur Ergun
Görüntü Yönetmeni: Aras Demiray
Genel Sanat Yönetmeni: Emine İnan
Sanat Yönetmeni: Pınar Yavuz

 

Hayat Şarkısı Oyuncu Kadrosu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Dünýä dedi ki:

    Baýylyýorum