Hayat Şarkısı 8. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı 29 mart 8. bölüm dizi kıyafetleri Hülya kırmızı pantolon kazak gri kaban beyaz çanta markaları Kerim siyah ceket kazak ve şal markası Zeynep kolye ne marka yeni bölüm dizi sponsorları sizlerle.

Kanal D dizileri arasında dizi kıyafetleri markaları en çok merak edilen Hayat Şarkısı dizisi 8. bölüm dizi sponsorları sayfamızda sizlerle buluşuyor. Hayat Şarkısı yeni bölüm Hülya, Kerim ve Zeynep kıyafetleri çok beğeniliyor. Markalarını merak ettiğiniz Hayat Şarkısı dizi kıyafetleri galerimizde ve Hayat Şarkısı kıyafetleri sayfamızda açıklanıyor.

 

Hayat Şarkısı Hülya Gri Kaban

 

Burcu Biricik Hayat Şarkısı kıyafetleri diziyi izleyenlerin oldukça hoşuna gidiyor. Hayat Şarkısı Hülya kıyafetleri arasında 8’inci bölümde gri kabanı dikkat çekiyor. Hülya gri kabanını kırmızı balıkçı kazağı ve desenli şalı ile kombin ediyor. Hülya pantolonu ile de kombinini tamamlıyor.

 

Hülya 8. Bölüm Beyaz Çanta

 

Hülya takı ve aksesuar modelleri de dikkatlerden kaçmıyor. Hülya’nın yeni bölümde gri kabanı, kırmızı kazağı ve pantolon kombini ile kullandığı beyaz çantası, çanta tutkunu bayanların gözünden şıklığı ile kaçmıyor. Hülya beyaz çantası ne marka sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Hülya Kırmızı Balıkçı Kazak

 

Hülya’nın kış sezonunda tercih ettiği kazak modelleri izleyicinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Rahatlığı ile ön planda olan balıkçı yaka kazak modelleri arasında, Hülya kırmızı balıkçı kazak tercihi yaparak şıklığını tamamlıyor. Hülya’nın kırmızı kazağı üzerine tercih ettiği desenli şalı da oldukça şık yeni sezon trendlerinden biri.

 

Zeynep Kırmızı Yelek Beyaz Kıyafet ve Dore Kolye

 

Pelin Öztekin’in hayat verdiği Zeynep karakteri de takıları ile dikkat çekiyor. Zeynep takıları arasında özellikle de kolye modelleri dikkatlerden kaçmıyor. Zeynep 8. bölümde giydiği kırmızı şık yeleği ile de dikkat çekiyor. Zeynep kırmızı yelek ve beyaz kıyafet kombinini şık bir dore kolye ile tamamlıyor. Zeynep uzun zincir kolye markasını da sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Hayat Şarkısı Kerim Siyah Trençkot Kazak Kombini

 

Birkan Sokullu Hayat Şarkısı dizisinde Kerim karakterine hayat veriyor. Kerim’in giyimleri de oldukça dikkat çekiyor, beğeni kazanan Kerim kıyafetleri markalarını merak ettiriyor. Kerim siyah trençkot kazak kombini bu hafta farklı tarzı ile gözden kaçmıyor. Kerim siyah trençkot ne marka, kazak hangi markanın ve şalı nereden mutlaka sizlerle paylaşıyor olacağız. 29 Mart Hayat Şarkısı kıyafetleri markası için takipten ayrılmayın.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum

  1. nazan dedi ki:

    hülyanın kerimle yemeğe gittiği bölümde boynuna taktığı inci kolyeyi çok beğendim …markasını ve nasıl temin edebileceğim hakkınd abilgi verirseniz minnettar olurum…iyi akşamlar

  2. atanamayan doktor dedi ki:

    hayat şarkısı 8. bölümde hülyanın giydiği kuş motifli gri kabanın markası nedir acaba

  3. Anonim dedi ki:

    Hayat şarkısı 8 bölüm hülyanın kullandığı beyaz çantanın markası ne tam olarak yazarmısınız lütfen