Hayat Şarkısı 7. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı 7. bölüm 22 mart kıyafetleri, dizi sponsorları Hülya giyimleri markası Kerim dizi kıyafetleri ne marka Melek giyimleri ve Hüseyin gömlek markaları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz.

Salı akşamlarına yeni bölümleri ile damga vuran dizi Hayat Şarkısı 7. bölüm kıyafetleri markalarına galerimizden ve Hayat Şarkısı sayfamızdan göz atabilir, beğendiğiniz Hayat Şarkısı dizi kıyafetlerini mağazaya git bağlantısından satın alma imkanını yakalayabilirsiniz. Hayat Şarkısı yeni bölüm dizi sponsorları her hafta sizlerle buluşmaya devam edecek.

 

Hayat Şarkısı Hülya beyaz desenli gömlek

 

Hülya (Burcu Biricik) dizide giydiği kıyafetler ile göz kamaştırıyor. 7’inci bölümde tercih ettiği yusufçuk desenli beyaz gömleği çok sevilecek. Hülya desenli beyaz gömleğinin markasını merak edenlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Sevilen dizide Hülya beyaz gömlek kombini ile çok beğenilirken, diğer kombinleri de çok şık bulunuyor.

 

Hülya siyah balıkçı kazak zebra desen tayt

 

Hülya’nın yedinci bölüm kıyafetleri arasında dikkat çeken bir diğer kombin de siyah balıkçı yaka kazak ile zebra desenli taytı oluyor. Hülya siyah boğazlı kazağını siyah beyaz renklere hakim zebra desen taytı ile kombinliyor. Hülya’nın desenli taytı ile kazağının markalarına galerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Melek kırmızı kapşonlu kazak

 

Hülya kadar Melek kıyafetleri de çok beğenilmektedir. Son dönemlerde şık giyimlere imza atan Ecem Özkayan Üstündağ (Melek), kombinlerinin markasını ve nereden giyindiğini merak ettiriyor. Hayat Şarkısı Melek 7. bölümde kırmızı kapşonlu kazak modelini sevdiriyor, dizi sponsorunu merak ettiriyor.

 

Kerim sıfır yaka gri triko

 

Birkan Sokullu kıyafetleri de beylerin hoşuna gidiyor. Diziyi izleyen birçok kişi Kerim kıyafetleri nereden, hangi markadan ve kombinleri hakkında fikir edinmek istiyor. Kerim gri trikosunu da galerimize ekledik. Çok yakında markası hakkında da sizleri bilgilendireceğiz.

 

7’inci bölümde Hülya günlük giyiminde tercih ettiği kıyafetleri ile de göze çarpıyor. Beyaz kısa kol tişörtü Hülya’ya çok yakışmış. Melek kiremit rengi boğazlı kazağı ve beyaz hırkası ile, Hüseyin desenli mavi gömlek ve Zeynep sarı bluz ile kolye modelleri ile ekranlarda şıklığa imza atıyor.

 

Dizi modasını yakından takip edenler için, yeni bölüm kıyafetleri markaları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Hayat Şarkısı dizi kıyafetleri arasında Hüseyin yeşil sweet modeli ile de dikkat çeken bir diğer isim oluyor.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Helin dedi ki:

    Birkana bayiliyiyorum burcuya oluyorum