Hayat Şarkısı 53. Bölüm Kıyafetleri

hayat şarkısı 53. bölüm dizi sponsorları

Hayat Şarkısı kıyafetleri, Hayat Şarkısı dizi sponsorları ve Hayat Şarkısı 53. bölüm 9 Mayıs kıyafetleri marka ve fiyatları yayınlanıyor. Hayat Şarkısı Hülya kıyafetleri nereden satın alınır sizlerle.

Hayat Şarkısı kıyafetleri, Hayat Şarkısı 53. bölüm dizi kıyafetleri markaları ve Hayat Şarkısı dizi sponsorları merak eden izleyiciler ile sayfamızda mağaza detayları ile yayınlanıyor. Hayat Şarkısı dizi kıyafetleri her hafta beğeni kazanıyor. Hayat Şarkısı Hülya kıyafetleri ne marka, nereden satın alınır ve mağazası hakkında bilgiler başta olmak üzere, 53. bölüm 9 Mayıs yeni bölüm kıyafet sponsorları sizlerle.

 

Hayat Şarkısı 53. bölüm kıyafet sponsorları

 

Hayat Şarkısı kıyafet sponsorları her salı akşamı yeni bölüm ardından sizlerle paylaşılıyor. Hayat Şarkısı dizisinde giyilen kıyafetlerin marka bilgilerine görseller ile açıklık getiriyoruz. Hülya, Kerim, Hüseyin ve Zeynep başta olmak üzere, beğeni kazanan Hayat Şarkısı kıyafetleri dizi sponsorları sizlerle buradan paylaşılıyor.

hayat şarkısı 53. bölüm hülyanın kot ceketi

Marka: Mavi Kayla Parçalı Jean Ceket
Fiyat: 169,99TL
Mağazaya Git

Hayat Şarkısı dizisinin 9 Mayıs yeni bölümünde çok şık kıyafetler göze çarpıyor. Hülya’nın kot ceketi bunların başında geliyor. Hayat Şarkısı elli üçüncü bölüm Hülya denim ceket ne marka ve fiyatı ne kadar sorularınız yanıtsız kalmıyor. Hülya kot ceket markası, fiyatı ve mağazası sizlerle buluşuyor.

 

Hülya’nın yeni bölüm kıyafetleri arasında giydiği boğazlı beyaz kazak markası da merak edilenler arasında yer alıyor. Hülya siyah tüylü hırkasını da bu kazağın üzerine giyerek kombinini tamamlıyor.

 

Kerim bej triko bu haftanın dikkat çeken Hayat Şarkısı Kerim kıyafetlerinden biri oluyor. Kerim’in V yaka bej rengi trikosu nereden, marka ve fiyat detaylarına sayfamızda yer vermeye çalışıyoruz.

 

Hayat Şarkısı 9 Mayıs kıyafetleri arasında İpek’in giydiği etekli takım modeli de göz kamaştırıyor. Antrasit renkli ceket ve mini etek takımı ile İpek çok şık görünüyor. İçine giydiği beyaz bluz ve elinde ki siyah clutch çanta modeli de gözden kaçmıyor, markaları merak ediliyor.

 

Hayat Şarkısı Zeynep bluz kombinleri ile yeni bölümde şıklığından çdün vermemeye devam ediyor. Hayat Şarkısı Zeynep kıyafetleri geçtiğimiz hafta çok beğenilmiş, etek ve bluz markaları açıklanmıştır. Bu hafta da yeni bölüm ardından marka sponsorlarını sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Hüseyin şık gömlek modelleri ile dikkatleri çeken bir diğer isim oluyor. Hayat Şarkısı Hüseyin kıyafetleri arasında dikkatleri çeken şık gömlek markalarını ve fiyatlarını mağaza detayları ile buradan öğrenebilirsiniz.

 

Hayat Şarkısı 53. bölüm kıyafetleri markaları

  • Hülya turuncu etek markası: “adL”
  • Hülya arkası işlemeli kot ceket markası: “Jaquette”
  • Hülya pembe triko markası: “Forever New”
  • Hülya kot elbise markası: “Mavi”

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. - dedi ki:

    Merhaba
    Hülya’nın 53. bölümde giydiği sabahlığın markasını da yazar mısınız lütfen. Bir kaç hafta önce de giymişti.