Hayat Şarkısı 49. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı 49. bölüm kıyafetleri ne marka, fiyat ve mağaza detayları açıklanıyor. Hayat Şarkısı Hülya kıyafet kombinleri nereden açıklanıyor.

Kanal D ekranlarında Pazar akşamları izleyicisi ile buluşan Hayat Şarkısı dizisi kıyafetleri nereden satın alınır, marka ve fiyat bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Hayat Şarkısı 49. bölüm kıyafetleri arasında Hülya kombinleri, Zeynep ve Kerim giyimleri nereden öğrenmek isteyenler için mağaza detaylarını açıklıyoruz.

 

Hayat Şarkısı 49. bölüm kıyafet sponsorları

 

Hayat Şarkısı yeni bölümü ile 9 Nisan akşamı ekranlara kilitliyor. Hayat Şarkısı kırk dokuzuncu bölümde Zeynep, İpek, Kerim ve Hülya kıyafetleri sponsorlarını öğrenmenizi sağlıyoruz. Hayat Şarkısı 49’uncu bölümde giyilen giydiler nereden satın alınır öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Kerim’in yeni bölümde giydiği kıyafetler arasında Zara marka kareli ceketi ve lacivert triko kombini dikkat çekiyor. Kerim lacivert triko kazak nereden öğrenmek isteyenler için yeni bölüm ardından paylaşacağız. Kerim’in kareli ceketi ise Zara markasına aittir.

 

Hayat Şarkısı Hülya kıyafetleri yeni bölümde yine dikkat çekiyor. Hülya ekru ceket çok beğenildi. Hülya’nın giydiği Mavi marka ekru ceket ile yeşil gömlek kombini çok sevildi.

 

Sevilen dizide Zeynep kombinleri de çok beğeniliyor. Zeynep yeni bölümde kırmızı kaban markasını merak ettiriyor. Zeynep’in giydiği kırmızı kaban Boyner markasına aittir. Boyner marka kırmızı kaban ve Gözlük Gurusu markasına ait gözlüğü satın almak isteyenleri mağazalarda bekliyor.

 

Hülya’nın kürk detaylı siyah kapşonlu mont markası da merak ediliyor. Hülya bu hafta giydiği elbise ile göz kamaştırıyor. Kafes detaylı elbise markasını merak ettiren Hülya, Raissa&Vanessa’dan giyiniyor.
Zeynep’in giydiği omzu taş işlemeli ve düşük omuz pudra elbisesi ile pudra rengi topuklu ayakkabı kombini nefes kesiyor. Zeynep pudra elbise ve ayakkabı nereden marka ve fiyatı merak ediliyor.

 

Kerim taba rengi içi kürk detaylı kabanı de ne marka merak edilmiştir. Ekru triko kazak ile kombinlediği içi kürk taba rengi kaban Bonfrix markasına aittir.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok