Hayat Şarkısı 46. Bölüm Kıyafetleri

hayat şarkısı 46. bölümde giyilen kıyafetler

Hayat Şarkısı 46. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları, yeni bölüm dizi sponsorları ve Hülya kombinleri nereden açıklanıyor. Hayat Şarkısı kıyafetleri satın almak isteyenler için mağazasıyla birlikte açıklanıyor.

Hayat Şarkısı kıyafetleri marka ve fiyatlarına mağaza detaylarıyla birlikte sayfamızda yer veriyor, Hayat Şarkısı 46. bölüm Hülya kıyafetleri nereden satın alınır yayınlıyoruz. Hayat Şarkısı dizi sponsorları, 14 Mart yeni bölüm kıyafetleri hangi markanın online mağazasında bulunur öğrenmenizi sağlıyoruz.

 

Hayat Şarkısı 46. bölüm kıyafet sponsorları

 

Hayat Şarkısı yepyeni bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşuyorken, Hülya’nın giydikleri yine dikkatleri çekmeye devam ediyor. Hülya, Kerim, Zeynep başta olmak üzere Hayat Şarkısı kıyafetlerinin sponsor markalarını sizlerle buluşturuyoruz. Hayat Şarkısı dizi kıyafetleri sizlerle.

 

Hülya desenli elbise

hayat şarkısı 46. bölüm hülyanın elbisesi

Hülya Desenli Elbise Markası: “Lidyana”

Hülya’nın desenli elbisesi de göze hitap eden şıklığı ile çok beğeni kazanıyor. Hülya’nın giydiği desenli elbise marka ve fiyat detaylarına yer verilecektir. Hülya elbisesi nereden satın alınır, mağazası da sizler için eklenecektir.

 

Zeynep bant yaka mavi bluz

 

Hayat Şarkısı Zeynep kıyafetleri izleyicinin oldukça beğenisini kazanıyor. Zeynep’in giydiği bant yaka mavi bluzu bu haftanın dikkat çeken dizi kıyafetlerinden biri oluyor. Zeynep mavi bant yaka bluzu nereden, marka ve mağaza bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Hülya kolları siyah gri sweatshirt

hayat şarkısı 46. bölüm hülyanın ceketi

Hülya Gri Siyah Ceket Markası: “Selim Baklacı-Lidyana”

Hayat Şarkısı 46’ıncı bölümde Hülya giydiği sweatshirt ile göze çarpıyor. Hülya’nın giydiği kolları siyah gri renk sweatshirt markası nedir, fiyatı ne kadar ve mağazası bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü ile birlikte Hülya kıyafetleri de sizlerle buluşmaya başlayacak.

 

Hüseyin lacivert kaban

 

Kırk altıncı bölüm kıyafetleri arasında Hüseyin kombinleri de yine gözden kaçmıyor. Hüseyin’in giymiş olduğu lacivert kaban ne markadır diye merak edenler için, yeni bölümle birlikte yayınlamaya çalışacağız.

 

Kerim siyah mont

 

Hayat Şarkısı 46’ıncı bölüm Kerim siyah mont marka ve fiyat bilgileri de merak ediliyor. Kerim’in beyaz t-shirt ile kombin ettiği siyah mont nereden satın alınır sorusunun yanıtı sizlerle buluşturuluyor.

 

Filiz yeşil kaban

 

Filiz’in yün kabanı markası da merak ediliyor. Hayat Şarkısı Filiz’in 46’ıncı bölümde giydiği haki yeşil yün kaban nereden satın alınır, sorunun yanıtı sizlerle paylaşılıyor.

 

Hülya kırmızı kazak

hayat şarkısı 46. bölüm hülya kazak

Hülya Kırmızı Kazak Markası: “Koton”

Hülya’nın yeni bölümde beyaz gömlek ile kombin ederek giydiği kırmızı kazak markası ve fiyatı açıklandı. Hülya kırmızı lazer kesim kazak Koton online mağazada sizleri beklemekte.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok