Hayat Şarkısı 45. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı 45. bölümde giyilen kıyafetler nereden

Hayat Şarkısı kıyafetleri markaları, Hayat Şarkısı Hülya kazak, palto ve elbise markası nedir, fiyatı ve mağazası açıklanıyor. Hayat Şarkısı 7 Mart 45. bölüm dizi sponsorları sizlerle.

Hayat Şarkısı kıyafetleri markası, yeni bölüm dizi sponsorları ve Hülya (Burcu Biricik) nereden giyiniyor kıyafet kombinleri hakkında merak edilenler Hayat Şarkısı 45. bölüm kıyafetleri başlığı altında açıklanıyor. Hayat Şarkısı dizisinde giyilen kıyafetler nereden satın alınır ve mağazası sizlerle fiyat bilgileri ile birlikte buluşturuluyor.

 

Hayat Şarkısı 45. bölüm kıyafet sponsorları

 

Hayat Şarkısı kıyafet sponsorları sizler için buradan yayınlanıyor. Hayat Şarkısı Hülya, Zeynep, Kerem ve Filiz kıyafetleri başta olmak üzere merak edilen her dizi kıyafetlerine yer veriyoruz. Hayat Şarkısı dizi sponsorları hakkında bilgi edinmek için bizi takip etmekten vazgeçmeyin.

 

Zeynep pudra gömlek

hayat şarkısı 45. bölüm zeynepin gömleği

Zeynep Kol Detaylı Gömlek Markası: “Ekol”

Hayat Şarkısı Zeynep pudra gömlek kombini ile dikkat çekiyor. Zeynep’in bordo pantolon ile kombin ettiği pudra rengi gömlek markasına yer verilecektir. Zeynep kolları baklava deseni detaylı pudra gömlek nereden satın alınır yayınlanıyor.

 

 

Hülya krem rengi ceket

hayat şarkısı 45. bölüm hülyanın ceketi

Hülya Krem Rengi Ceket Markası: “Mavi”

 

Hülya kırmızı çizgi detaylı kazak

 

Hülya’nın giydiği kazak markaları her hafta merak ediliyor. Dizinin yeni bölümünde Hülya çizgi desenlere sahip kırmızı kazağı ile şıklığından söz ettiriyor. Hülya’nın giydiği kırmızı kazak marka, fiyat ve mağaza bilgilerine yer verilecektir.

 

Hülya gri yün kaban

 

Hülya’nın birbirinden farklı tasarımlara sahip olan kaban modelleri de izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı, kendini beğendiren dizi kıyafetleri tasarımları arasına girdi. Hülya’nın gri yün kaban modeli de bunlardan bir tanesidir. Hülya gri kaban nereden satın alınır merak edilen detaylar sizlerle.

 

Zeynep bant yaka pudra triko

hayat şarkısı 45. bölüm zeynep triko

Zeynep Bant Yaka Triko Markası: “Batik”

Hülya krem palto

 

Hülya’nın beyaz gömlek, kırmızı kazak kombinini tamamlamak için giydiği krem uzun palto markasını da meraklısı için yayınlıyor olacağız. Hayat Şarkısı kırk beşinci bölümde Hülya’nın giydiği beyaz kaban nereden satın alınır, cevabı için bizden ayrılmayın.

 

Zeynep çiçekli etek

hayat şarkısı 45. bölüm zeynepin eteği

Zeynep Çiçekli Etek Markası: “Boyner”

 

Kerim gri kırçıllı kazak

 

Kerim’in kol uçları çizgi desenli gri kırçıllı kazak modelini beğenenler için, marka bilgileri sayfamızda sizler için açıklanıyor. Hayat Şarkısı 45’inci bölümde Kerim kırçıllı kazak nereden, mağaza ve fiyat detayları yayınlanacak.

 

Hülya siyah kazak

hayat şarkısı 45. bölüm hülyanın kazağı

Hülya Siyah Kazak Markası: “İpekyol”

Hülya Hayat Şarkısı kırk beşinci bölümde giydiği siyah kazak markasını izleyiciye merak ettiriyor. Hülya’nın yaka detaylı siyah kazak modeli görenlerin beğenisini kazanırken, markasını da merak ettirdi.

 

Hülya paçası püsküllü jean

 

hayat şarkısı 45. bölüm hülyanın kot pantolonu

Hülya Püsküllü Jean Pantolon Markası: “Mudo”

Hülya mavi desenli sweatshirt markası: “Eda Erdoğan”

 

Hülya beyaz sol omzu baskılı gömlek markası: “Batik”

 

Zeynep siyah kolye markası: “Mon Reve”

 

Hayat Şarkısı 45. Bölüm 7 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Nedret dedi ki:

    Hülya nın ablası ile Hüseyin cevher’in boşanma için adliye önündeki sahnede Hülya ın üstündeki siyah uzun bir kaban markası nedir acaba

  2. deniz HADDUROGLU dedi ki:

    Kerim giydigi uzun mont 7.3.2017 de 45.bolum