Hayat Şarkısı 44. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı yeni bölüm dizi sponsorları

Hayat Şarkısı kıyafetleri markaları ve fiyatları açıklanıyor, Hülya kıyafet dizi sponsorları sizlerle buluşuyor. Hayat Şarkısı dizisinde giyilen kıyafetler nereden satın alınır yayınlanıyor.

Hayat Şarkısı kıyafetleri dizi sponsorlarına sayfamızda yer verilmeye devam ediliyor. Hayat Şarkısı 44. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları mağaza bilgileriyle birlikte sayfamızda açıklanıyor. Hayat Şarkısı dizisinde giyilen 28 Şubat yeni bölüm kıyafetleri, takı ve ayakkabı markaları sizlerle buluşuyor.

 

Hayat Şarkısı 44. bölüm kıyafet sponsorları

 

Hayat Şarkısı dizi sponsorları markasını merak edenler, Hülya kıyafetleri görsellerine tıklayarak açıklamasından bilgi edinebilirler. Hayat Şarkısı Hülya kıyafetleri başta olmak üzere, Hüseyin, Zeynep ve Kerim kıyafet sponsorları da sizlerle buluşuyor.

 

Hülya lacivert tüylü kaban

 

Hayat Şarkısı 44’uncu bölümde Hülya’nın giymiş olduğu tüylü kaban çok beğenildi. Hülya lacivert tüylü kaban nereden satın alınır, marka ve fiyat detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Burcu Biricik (Hülya) lacivert kaban markası: “Shopigo”

 

Filiz mor bluz

 

hayat şarkısı 44. bölüm filizin bluzu

Filiz Mor Bluz Markası: “Twist”

 

Kerim gri kareli ceket

 

Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölümünde Kerim gri kareli ceketi ile çok şık duruyor. Kerim gri kareli ceket nereden satın alınır diye merak edenler, bizi takipten ayrılmayın.

 

Zeynep mavi ceket

 

Hayat Şarkısı Zeynep kıyafetleri her hafta göz kamaştırıyor. Pelin Öztekin kıyafetleri ile bu dizide nefes kesiyor. Zeynep’in giydiği mavi ceket markası nedir, fiyat ve mağaza detaylarıyla sizlerle buluşacaktır.

 

Kerim siyah kaban

 

Kerim’in yeni bölümde üzerinde gördüğümüz siyah kabanı, dizi kıyafetleri takipçileri tarafından markası merak edilmekte. Kerim siyah palto markası hakkında sizleri bilgilendiriyor olacağız.

 

Hülya çiçekli beyaz gömlek

 

hayat şarkısı 44. bölüm hülyanın gömleği

Burcu Biricik (Hülya) Çiçekli Beyaz Gömlek Markası: “Mavi”

 

Zeynep çizgili bluz

 

Zeynep’in mavi ceketi ile kombin ettiği çizgili bluzu da nereden, hangi mağazadan ne kadar fiyata satın alınır sorularını akla getiriyor. Zeynep’in Hayat Şarkısı kırk dördüncü bölümde giymiş olduğu çizgili bluz sizler için yayınlanacaktır.

 

Pelin Öztekin (Zeynep) çizgili bluz markası: “Ekol Online”

 

Hülya beyaz gömlek siyah kaban

 

Hülya’nın bu hafta ki yeni bölüm kıyafet kombinleri de oldukça şık. Hülya’nın giymiş olduğu beyaz gömlek siyah bir fiyonk ile hareketlendiriliyor. Siyah kabanı ise şıklığı ile dikkat çekiyor. Hülya siyah kaban markası da açıklanıyor olacak.

 

Hülya siyah gri kapşonlu ceket

 

hayat şarkısı 44. bölüm hülya ceketi

Hülya Siyah Gri Ceket Markası: “Selim Baklacı-Lidyana”

 

Burcu Biricik (Hülya) siyah kaban markası: “Black Bohemique”

 

Burcu Biricik (Hülya) beyaz gömlek markası: “Boyner”

 

Hülya bej kaban

 

Hayat Şarkısı Hülya kaban modelleri ile kış modasına damga vuruyor. Hülya’nın 28 Şubat yeni bölümde giydiği bej rengi kaban çok beğenildi, hangi markadan olduğu merak edildi.

 

İpek tüvit ceket

 

hayat şarkısı 44. bölüm ipekin ceketi

İpek ceket markası: “Twist”

 

Kerim mavi triko

 

Kerim kıyafetleri arasında yeni bölümde mavi trikosu dikkatleri çekiyor. Kerim mavi triko markasını da sizler için açıklıyor olacağız.

 

Süheyla gül kurusu elbise

 

hayat şarkısı 44. bölüm süheylanın elbisesi

Süheyla Gül Kurusu Elbise Markası: “Boyner”

 

Burcu Biricik (Hülya) kırmızı gömlek elbise markası: “Boyner”

Birkan Sokullu (Kerim) siyah kazak markası: “Shopigo”

Pelin Öztekin (Zeynep) kolları fırfırlı kazak markası: “İpekyol”

Hayat Şarkısı 44. Bölüm 28  Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok