Hayat Şarkısı 43. Bölüm Kıyafetleri

hayat şarkısı 43. bölümde giyilen kıyafetler

Hayat Şarkısı 43. bölüm Hülya tulum, bordo kaban ve Kerim mont markaları açıklandı. Hayat Şarkısı 43. bölümde giyilen kıyafetlerin markası ve fiyatı yayınlanıyor.

Hayat Şarkısı 43. bölüm kıyafetleri markaları, yeni bölüm dizi sponsorları ve 21 Şubat Hülya kıyafetleri nereden satın alınır soruları yanıtlanıyor. Hayat Şarkısı kıyafetleri marka bilgilerine sayfamızda yer veriyoruz. Hayat Şarkısı 43’üncü bölüm Hülya tulum, kaban ve gömlek kombinleri markası, fiyatı ve mağazasıyla açıklanıyor.

 

Hayat Şarkısı 43. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranların en sevilen dizisi Hayat Şarkısı salı akşamları milyonları ekrana kilitliyor. Hayat Şarkısı 21 Şubat  kıyafetleri markaları merak ediliyorken, sizler için yayınlamaya devam ediyoruz. Hayat Şarkısı Hülya kıyafetleri, Kerim ve diziye yeni dahil olan Melisa Sözen kıyafetleri nereden satın alınır öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Hülya bordo tulum

hayat şarkısı 43. bölüm hülyanın tulumu

Hülya Bordo Tulum Markası: “Boyner”

Hayat Şarkısı kırk üçüncü bölümde Hülya’nın giydiği bordo şort tulum çok beğenildi. Hülya bordo tulum markası nedir, fiyatı ne kadar ve mağaza bilgilerine sayfamızda sizler için yer verdik.

 

Hülya bordo kaban

 

Yeni bölümde Hülya’nın giydiği kaban modeli de oldukça sevildi, markası merak edildi. Hülya’nın yeni bölümde giymiş olduğu bordo kaban markasını sizler için açıkladık.

 

Burcu Biricik (Hülya) bordo kaban markası: “adL”

 

Hülya kuş desenli sweatshirt

hayat şarkısı 43. bölüm hülyanın sweatshirtü

Hülya Kuşlu Siyah Sweatshirt Markası: “Mavi”

Hülya’nın 43’üncü bölümde giymiş olduğu siyah önünde kuş deseni bulunan sweatshirt markası, fiyat ve mağazasıyla birlikte yayınlandı.

 

Hülya siyah kaban

 

Hayat Şarkısı yeni bölüm kıyafetleri arasında şıklık içinde göz kamaştıran isim Hülya, siyah kaban markasını da sorgulatıyor. Hülya’nın 21 Şubat yeni bölümde giymiş olduğu siyah kabanın markasını da meraklısı için yayınlıyoruz.

 

Burcu Biricik (Hülya) siyah kaban markası: “Black Bohemique”

 

Hülya siyah çizme

 

Hülya’nın bordo tulum ve beyaz gömlek kombini altına tercih ettiği siyah çizmelerin markasını da meraklısı için yayınlıyoruz. Hülya siyah çizme nereden satın alınır, öğrenmek için takipte kalın.

 

Hülya beyaz kazak

 

Dizinin yeni bölümünde Hülya beyaz bir kazak ile izleyicisine karşına çıktı. Hülya’nın giydiği beyaz örgü kazak nereden satın alınır, marka ve mağaza detayları sizlerle.

hayat şarkısı 43. bölüm hülyanın beyaz kazağı

Hülya Beyaz Örgü Kazak Markası: “Mavi”

Kerim yeşil mont ve t-shirt kombini

 

Hayat Şarkısı 43. bölüm Kerim yeşil mont markası, fiyatı ve hangi mağazadan satın alınacağına dair sorularınızı yanıtlayacağız. Kerim yeşil mont nereden, marka ve fiyat bilgisi sizlerle buluşacak.

 

Hülya beyaz gömlek

 

Ekranların en şık giydirilen karakterinlerinden biri olan Hülya’nın 43. bölümde giydiği beyaz gömlek ve bordo tulum kombini çok beğenildi. Hülya’nın tulum markasını açıklamıştık. Hülya beyaz gömlek markasını da sizler için yayınlıyoruz.

 

Burcu Biricik (Hülya) beyaz gömlek markası: “Boyner”

 

Hülya beyaz yakalı siyah kaban

hayat şarkısı 43. bölüm hülyanın kabanı

Hülya Beyaz Yakalı Siyah Kaban Markası: “Koton”

Hülya’nın yeni bölümde en çok dikkat çeken kaban modelinin markasını yoğun istek üzerine açıkladık. Hülya beyaz kürk yakalı siyah kaban ne markadır ve fiyatı ne kadar sizlerle. Hülya beyaz yakalı siyah kaban Koton online mağazadan satın alınabilir.

 

Kerim siyah palto

 

Hayat Şarkısı Kerim kıyafetleri de dikkatleri çekmeye devam ediyor. Kerim yeni bölümde siyah paltosunun markasını merak ettiriyor. Kerim siyah palto nereden, mağaza detaylarıyla açıklanacaktır.

 

Kerim kahverengi mont

 

Kanal D’nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı yeni bölümde Kerim giydiği kahverengi mont ile de dikkat çekti. Kerim’in giydiği kahverengi mont markası, fiyatı ve mağazası da sizler için yayınlanacaktır.

 

Hülya beyaz kürk yaka taba kaban

 

Hülya’nın yeni bölümde giydiği kaban modelleri göz kamaştırıyor. Bunlardan bir tanesi de içi beyaz kürk detaylı taba rengi kabanı oluyor. Hülya içi beyaz kürk taba rengi kaban nereden, merak ediliyor.

Hülya bordo şapka markası: “Di Fashion Branding”

Hülya kahverengi ayakkabı: “Nike”

Hayat Şarkısı 43. Bölüm 21 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok