Hayat Şarkısı 39. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı 39. bölüm Hülya elbise markası, fiyatı ve mağazası açıklandı. Hayat Şarkısı dizi sponsorları, kıyafet markaları sizlerle buluşuyor.

Hayat Şarkısı kıyafetleri markaları ve fiyatları merak edenler için sayfamızda yayınlanıyor, Hayat Şarkısı 39. bölüm kıyafet sponsorları sosyal medya adreslerimizden de açıklanıyor. Hayat Şarkısı 39. bölüm 24 Ocak kıyafetleri nereden, markası nedir, fiyatları ne kadardır ve hangi mağazalardan satın alınır yayınlanıyor.

 

Hayat Şarkısı 29. bölüm kıyafet sponsorları

Bade Mont

Hayat Şarkısı yeni bölümde Hülya elbiseleri marka ve fiyatları ile yayınlandı. Merak edilen Hayat Şarkısı 39. bölüm kıyafet sponsorlarına galerimizde göz atabilirsiniz. Hayat Şarkısı kıyafet sponsorlarına, kategorimizden de göz atabilirsiniz.

Kerim Antrasit Sweatshirt

Hülya turuncu şeritli elbise

Hayat Şarkısı 24 Ocak yeni bölümde Hülya’nın giydiği turuncu elbise göz kamaştırdı. Hülya’nın şerit detaylı etek ucu fırfırlı nar çiçeği elbise markasını ve fiyatını sizler için yayınladık.

 

Hüseyin antrasit palto

 

Hayat Şarkısı Hüseyin kıyafetleri de her hafta izleyicinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Hüseyin’in antrasit renkli kırçıl desenli paltosu marka ve fiyatını da öğrenmek için galerimize göz atabilirsiniz.

 

Hülya bej elbise ve yelek

Hayat Şarkısı Hülya’nın bej rengi elbisesi ve yelek kombini de çok beğenildi. Kendine çok yakışan elbise modelleri ile karşımıza çıkan Hülya, bej rengi triko elbisesi ve cep detaylı yelek kombini markalarını da fiyatlarıyla açıkladık.

 

Zeynep taba rengi kaban

 

Hayat Şarkısı 24 Ocak 39’uncu bölümde Zeynep’in taba rengi kabanı de göz kamaştırıyor. Zeynep taba kaban ne marka, fiyatı ne kadar ve mağaza detaylarını merak edenlerle paylaşıyoruz.

Hülya Ekoseli Gömlek Elbise

Hülya yakası işlemeli ekoseli gömlek elbise

Hülya ekoseli gömlek elbise markasını da merak eden ziyaretçilerimiz için açıkladık. Hülya siyah beyaz ekoseli gömlek elbise nereden satın alınır, soruların yanıtı sayfamızda yayınlandı.

Hülya Nar Çiçeği Elbise

Hayat Şarkısı 39. Bölüm 24 Ocak Kıyafetleri

 • Hüseyin Antrasit Palto Kahverengi Atkı: Hayat Şarkısı 39. bölümde Hüseyin’in giydiği antrasit palto ve kahverengi atkı markaları açıklanıyor.

   

 • Kerim Kabanı: Hayat Şarkısı 39. bölümde Kerim’in giydiği siyah kaban nereden, marka ve fiyatı açıklanıyor.

   

 • Melek Beyaz Bluz: Hayat Şarkısı 39. bölümde Melek’in giydiği dirsek kol beyaz bluz markası açıklanıyor.

   

 • Melek Lacivert Triko: Hayat Şarkısı 39. bölümde Melek’in giydiği lacivert triko kazak marka ve fiyatı açıklanıyor.

   

 • Zeynep Taba Rengi Kaban: Hayat Şarkısı 39. bölümde Zeynep’in giydiği taba rengi kaban marka ve fiyatı yayınlanıyor.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok