Hayat Şarkısı 36. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı 36. bölüm kıyafet sponsorları ve yeni bölüm Hülya kıyafetleri nereden, marka ve fiyatı sayfamızda açıklanıyor. Hayat Şarkısı kıyafetleri hangi mağazadan açıklanıyor.

Hayat Şarkısı 36. bölüm kıyafetleri ne marka ve fiyatları hakkında merak edilenleri, Hayat Şarkısı dizi sponsorları galerimizde açıklanıyor. Hayat Şarkısı yeni bölüm kıyafetleri ile Hülya, Kerim ve Zeynep göz kamaştırıyor. Hayat Şarkısı 27 Aralık kıyafetleri nereden satın alınır soruların yanıtları sayfamızda yayınlanıyor.

 

Hayat Şarkısı 36. bölüm kıyafet sponsorları

 

Hayat Şarkısı dizisinde giyilen Burcu Biricik ve Birkan Sokullu kıyafetleri ne marka izleyici tarafından merak ediliyor. Hayat Şarkısı 36’ıncı bölüm sponsor markalarına da sayfamızda yer vermeye devam ediyoruz.

Marka: Twist Yaprak Motifli Elbise Fiyat: 150,00TL Mağazaya Git Burcu Biricik (Hülya) Yaprak Desenli Elbise Markası: "Twist"

Hülya beyaz baskılı gömlek ve kırmızı ceket

Hayat Şarkısı Hülya kırmızı ceket ve beyaz gömlek kombini ile bu hafta göz kamaştırıyor. Hülya’nın beyaz gömleği nereden satın alınır ve markası hakkında detayları açıklıyoruz. Hülya kırmızı ceketi sponsor markasını da galerimizden öğrenebilirsiniz.

Hüseyin Beyaz Puantiyeli Gömlek Lacivert Ceket

Hüseyin siyah sweatshirt

 

Hayat Şarkısı Hüseyin kıyafetleri dizinin son bölümlerinde dikkat çekmeye başladı. Birbirinden şık kıyafetler giyen Hüseyin, bu hafta siyah sweatshirtü ile dikkat çekiyor.

Hüseyin Sweatshirt

Kerim fermuarlı siyah gömlek

Kerim’in otuz altıncı bölümde giymiş olduğu gömleği ne marka merak ediliyor. Kerim fermuarlı siyah gömlek markası ve fiyatı hakkında detayları galerimize göz atabilirsiniz.

 

Zeynep taba etek ve kaban

 

Hayat Şarkısı Zeynep’in 36. bölümde giydiği taba rengi kombini dikkat çekiyor. Zeynep taba rengi mini etek ve kaban markalarını öğrenmek isteyenler için sayfamızda açıklıyoruz.

Hülya Gri Sweatshirt

Hülya gri sweatshirt

Hülya gri sweatshirt markası, dizinin yeni bölümünde izleyici tarafından merak edilmektedir. Hülya’nın giydiği sweatshirt satın almak isteyenler için hangi mağazada bulunuyor açıklıyoruz.

 

Zeynep yeşil gömlek

 

Hayat Şarkısı 27 Aralık kıyafetleri arasında Zeynep’in giydiği yeşil gömlek markası ve fiyatı hakkında tüm merak edilenler sayfamızda yayınlanıyor. Zeynep yeşil gömleği nereden satın alınır açıklıyoruz.

Hülya Gri Triko

Hayat Şarkısı 36. Bölüm 27 Aralık Kıyafetleri

 • Kerim Fermuarlı Siyah Gömlek: Hayat Şarkısı 36. bölümde Kerim fermuarlı siyah gömlek ve ceket kombini ile dikkat çekti, markalarını merak ettirdi.

   

 • Zeynep Taba Etek ve Kaban: Pelin Öztekin (Zeynep) Taba Kaban Markası: “Mudo” Etek Markası

   

 • Kerim Bordo Kazak: Hayat Şarkısı 36. bölümde Kerim’in giydiği bordo kazak ne marka ve fiyatı ne kadar merak edilenler arasında.

   

 • Hülya Siyah Hırka: Burcu Biricik (Hülya) Siyah Hırka Markası: “İpekyol”

   

 • Zeynep Yeşil Gömlek: Pelin Öztekin (Zeynep) Yeşil Gömlek Markası: “Mudo”

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum

 1. Havin dedi ki:

  Merhaba son bölümde Hülya’nın giydıgi kırmızı kaban hangi marka?

 2. Bircan yılmaz dedi ki:

  Hayat şarkısı zeynebin 27 aralık bölümde giydiği kadife lacivert elbise otelde giydiği hangi marka acaba

 3. Fusun ayverdi dedi ki:

  36.ci bolum zeynebin dans sahnesinde giydigi kirmizi elbise hangi magazanin ve fiyati nedir. Cevap yazarsaniz sevinirim