Hayat Şarkısı 35. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı 35. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları açıklanıyor. Hayat Şarkısı Hülya kıyafetleri yeni bölüm dizi sponsorları sizlerle paylaşılıyor. Hayat Şarkısı 20 Aralık kıyafet sponsorları yayınlanıyor.

Hayat Şarkısı 35. bölüm kıyafetleri markası, Hayat Şarkısı Hülya kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza ve fiyat detaylarıyla birlikte sayfamızda dizi sponsorları yayınlanıyor. Hayat Şarkısı kıyafet sponsorlarına galerimizden göz atabilir, Hayat Şarkısı kıyafetleri sayfamızdan da bilgi edinebilirsiniz. Hayat Şarkısı 20 Aralık kıyafetleri sizlerle sayfamızda paylaşıldığı gibi, marka bilgilerine sosyal medya adreslerimizden de yer veriyoruz.

 

Hayat Şarkısı 35. bölüm kıyafet sponsorları

Mahir Kazak

Kanal D ekranlarına salı akşamları damga vuran dizi, Hayat Şarkısı yeni bölüm kıyafetleri ile dikkat çekiyor. Hayat Şarkısı 20 Aralık kıyafet sponsorları sayfamızda merak edenlerle paylaşılıyor. Hayat Şarkısı 35. bölüm Hülya panço, Kerim triko, Melek kazak ve Zeynep kombinleri yayınlanıyor.

Hülya Siyah Beyaz Çizgili Triko

Hülya çizgili triko

Hülya’nın yeni bölümde giydiği siyah beyaz çizgi desenli triko markasını ve fiyatını yayınladık. Hülya zebra desen bluzu nereden satın alınır diye merak ediyorsanız, mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Kerim beyaz boğazlı kazak

 

Hayat Şarkısı Kerim’in beyaz boğazlı kazağı yeni bölüm kıyafet kombinleri arasında beğeni topladı. Beyaz örgü boğazlı kazak ne marka açıklıyor, fiyat detayına da sayfamızda yer veriyoruz.

 

Hülya lacivert ve kırmızı renk detaylı panço

Hayat Şarkısı Hülya’nın 35’inci bölümde üzerinde gördüğümüz panço izleyicinin dikkatini oldukça çekiyor. Hülya panço markasını merak edenler için sayfamızda açıkladık. Hülya panço markasını galerimizden öğrenebilirsiniz.

Melek Bordo Triko

Melek bordo triko

 

Melek’in balıkçı yaka bordo renk triko kazağı da yeni sezonda birçok kıyafetin tamamlayıcı olacak parçalardan biridir. Melek balıkçı yaka bordo kazak ne marka, fiyatı ne kadar ve mağaza detayı sayfamızda yayınlanmıştır.

 

Zeynep taba rengi yelek ve beyaz yelek kombini

 

Kanal D ekranında 20 Aralık Salı akşamı yeni bölümü ile ekranda olacak olan Hayat Şarkısı dizisi kıyafetleri arasında Zeynep’in taba rengi yeleği çok sevildi, markası merake dildi. Zeynep taba rengi yeleğini beyaz gömlek ile kombin etti.

Hülya Gri Triko Kazak

Kerim bej rengi triko

Kerim’in sıfır yaka bej rengi triko kazağının da markasını da merak eden izleyiciler için sayfamızda yayınladık. Kerim’in otuz beşinci bölümde giydiği bej kazağı markanın satış mağazalarında bulabilirsiniz.

Hüseyin Kahverengi Triko

Hüseyin kahverengi triko

 

Hayat Şarkısı Hüseyin kıyafetleri de dizi modasını merak edenlerin yakın takibinde. Hüseyin kahverengi kazak ne marka ve nereden satın alınır açıklıyoruz.

Hülya Beyaz Desenli Spor Ayakkabı

Hayat Şarkısı 35. Bölüm 20 Aralık Kıyafetleri

 • Hülya Kırmızı Lacivert Panço: Burcu Biricik (Hülya) Kırmızı Lacivert Panço Markası: “Jaguette”

   

 • Kerim Bej Triko: Birkan Sokullu (Kerim) Bej Triko Markası: “Zara”

   

 • Hülya Gri Triko: Hayat Şarkısı 35. bölümde Hülya’nın giydiği sıfır yaka gri triko marka ve fiyat merak ediliyor.

   

 • Kerim Beyaz Boğazlı Kazak: Hayat Şarkısı 35. bölümde Kerim’in giydiği örgü beyaz boğazlı kazak markası merak ediliyor.

   

 • Zeynep Taba Rengi Yelek ve Beyaz Gömlek: Hayat Şarkısı 35. bölümde Zeynep’in giydiği taba rengi yelek ve beyaz gömlek kombini görenlerin hoşuna giden bir kıyafet oldu.

   

 • Kerim Kolları Deri Siyah Kazak: Birkan Sokullu (Kerim) Kolları Deri Siyah Kazak Markası: “Junus Çoban Store”

   

 • Hülya Sarı Kaban: Burcu Biricik (Hülya) Sarı Kaban Markası: “Jaquette”

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

 1. Anonim dedi ki:

  CEREN KIZIN KIRMIZI EKOSE ELBİSE MARKASI NEDİR?