Hayat Şarkısı 34. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı 34. bölüm 13 Aralık kıyafetleri marka ve fiyatlarına sayfamızda yer veriyoruz. Hayat Şarkısı yeni bölüm kıyafet sponsorları sizlerle paylaşılıyor.

Hayat Şarkısı 34. bölüm kıyafetleri markalarını merak eden Hayat Şarkısı izleyicileri için sayfamızda ve sosyal medya adreslerimizde paylaşıyoruz. Hayat Şarkısı yeni bölümü ile 13 Aralık Kanal D ekranlarında yayında olurken, Hülya’nın giydiği kıyafetler nereden satın alınır merak ediliyor. Hayat Şarkısı kıyafet sponsorları galerimizde açıklanıyor.

 

Hayat Şarkısı 34. bölüm kıyafet sponsorları

Hayat Şarkısı yeni bölümde giyilen kıyafet sponsorların merak edenler için yayınlıyoruz. Hayat Şarkısı Hülya kıyafetleri markası ve fiyatı hakkında tüm merak edilen detayları öğrenmek için doğru adrestesiniz. Hayat Şarkısı Hülya kıyafetleri başta olmak üzere, tüm merak edilen kombinlerin sponsorlarına sayfamızda yer veriyoruz.

 

Hülya uzun kiremit rengi kaban

Hülya otuz dördüncü bölümde kiremit rengi uzun kabanı ile dikkat çekiyor. Hülya’nın giydiği uzun kaban markasını galerimizden öğrenebilirsiniz. Hülya uzun kabanı ne marka sizlerle paylaşıyoruz.

 

Melek siyah kaban

 

Hayat Şarkısı Melek kıyafetleri arasında bu hafta giydiği siyah kabanı dikkat çekiyor. Melek siyah kaban markasını meraklısı için açıklıyoruz. Melek kabanı nereden sorusunun yanıtına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Hülya askılı pantolon ve triko kombini

Hayat Şarkısı Hülya askılı pantolon kombini ile göz kamaştırıyor. Hülya’nın giydiği askılı pantolon kazağı ile çok şık görünüyor. Hülya yeni bölümde giydiği bu kombinin markasını galerimizden öğrenebilirsiniz.

Hülya Çizgili Hırka

Hülya gri hırka

 

Hayat Şarkısı 13 Aralık Hülya uzun gri hırkası nereden, markası nedir ve fiyatı hakkında merak edilenleri sayfamızda yayınlıyoruz. Hülya antrasit renk tulumu üzerine giydiği bu gri hırkanın markasını merak ettiriyorken, sayfamızda yayınlamamak olmaz.

 

Kerim siyah kazak

 

Hayat Şarkısı Kerim (Birkan Sokullu) siyah boğazlı kazak kombini ile yine dikkat çekiyor. Kerim siyah trikosunun nereden olduğunu sayfamızda yayınlıyor olacağız.

 

Zeynep beyaz boncuklu kolyesi

 

Zeynep kıyafetleri kadar kullandığı takı modelleri de dikkat çekiyor. Zeynep’in beyaz boncuklu kolyesi görenlerin dikkatinden kaçmıyor. Zeynep beyaz boncuklu kolyesinin marka ve fiyatına dair merak edilenleri sayfamızda yayınlıyoruz.

 

Hayat Şarkısı 34. Bölüm 13 Aralık Kıyafetleri

 • Hülya Kiremit Rengi Kaban: Burcu Biricik (Hülya) Kiremit Rengi Kaban Markası: “Jaquette”

   

 • Hülya Tulum ve Triko: Burcu Biricik (Hülya) Tulum Markası: “Jaquette” ve Triko Markası: “Zara”

   

 • Hülya Gri Hırka: Hayat Şarkısı 34. bölümde Hülya’nın giydiği gri hırka nereden, hangi mağazadan satın alınır markasını yayınlıyoruz.

   

 • Hülya Hardal Sarısı Hırka: Hayat Şarkısı 34. bölümde Hülya hardal sarısı hırkası ile dikkat çekiyor, marka ve fiyatını merak ettiriyor.

   

 • Kerim Boğazlı Siyah Kazak: Hayat Şarkısı 34. bölümde Kerim’in giydiği boğazlı siyah triko markası nedir, fiyatı sayfamızda yayınlanıyor.

   

 • Melek Siyah Kaban Markası: Hayat Şarkısı 34. bölümde Melek’in giydiği siyah kaban nereden satın alınır, markasına ve fiyatına sayfamızda yer veriyor olacağız.

   

 • Zeynep Beyaz Boncuklu Kolye: Pelin Öztekin (Zeynep) Beyaz Boncuklu Kolye Markası: “Monreve”

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok