Hayat Şarkısı 31. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı 31. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları, yeni bölüm kıyafet sponsorları ve Hülya kombinleri nereden satın alınır açıklanıyor. Hayat Şarkısı kıyafetleri mağazaları detaylarıyla sayfamızda yayınlanıyor.

Hayat Şarkısı yeni bölümü ile ekranlarda olurken, dizinin 31. bölüm kıyafetleri markaları da, fiyat ve mağaza detaylarıyla sayfamızda yerini alıyor. Hayat Şarkısı 31. bölüm kıyafet sponsorları hakkında merak edilenleri ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz. Hayat Şarkısı Hülya kıyafetleri başta olmak üzere, Kerim, Filiz, Zeynep ve Nurgül kombinleri de nereden yayınlanacaktır.

 

Hayat Şarkısı 31. bölüm kıyafet sponsorları

Hayat Şarkısı 31’inci bölümde giyilen dikkatleri çekmeye devam ediyorken, yeni bölüm kostüm sponsorlarına da sayfamızda yer veriyoruz. Hayat Şarkısı otuz birinci bölümde Hülya kombinleri çok sevildi. Hülya’nın kıyafetleri nereden satın alınır detaylarıyla birlikte markalarına galerimizden ulaşabilirsiniz.

Hülya Uzun Antrasit Kaban

Hülya gri palto

Hayat Şarkısı 22 Kasım yeni bölümde Hülya’nın giydiği uzun kabanı markası, fiyatı ve mağazası ile birlikte sayfamızda yer alıyor. Hülya gri paltosunun nereden satın alınabileceğini merak edenler için, detayları sayfamıza eklemeden geçmiyoruz.

 

Hülya siyah pantolonu

 

Hülya’nın siyah triko ve pantolon kombinini beğenenler ve markalarını merak edenler için detaylarına sayfamızda yer vermiş oluyoruz. Hülya yeni bölümde giydiği siyah pantolonu hangi markaya ait, sorunun yanıtı dizinin yeni bölümü ardından sosyal medya adreslerimizde ve burada açıklanacaktır.

 

Hülya yuvarlak güneş gözlüğü 

Hülya güneş gözlükleri ile dizide dikkat çekmeye devam ediyor. 22 Kasım yeni bölümde yuvarlak gözlüğü ile beğeni kazanana Hülya, şüphesiz markasını da milyonlara merak ettiriyor. Hülya yuvarlak gözlükleri nereden detaylarına sayfamızda yer veriliyor.

 

Hülya antrasit renk yün şapkası

 

Hayat Şarkısı Hülya kıyafetleri arasında dikkat çeken şapka aksesuarı da ne markadır merak ediliyor. Hülya’nın gri ve siyah renk ağırlıklı kombinini tamamlamak için kullandığı antrasit renk yün şapkası çok sevildi. Hülya şapka markasını sizler için sayfamızda yayınlıyoruz.

 

Nurgül haki yeşil boğazlı triko

Hayat Şarkısı Nurgül kıyafetleri de izleyicinin dikkatinden kaçmıyor ve markalarını merak ettiriyor. Hayat Şarkısı 31’inci bölümde Nurgül’ün giydiği balıkçı yaka haki yeşil trikosu markası endir, fiyatı ve satın alma mağazası ile birlikte detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

 

Hülya siyah boğazlı triko

 

Yeni bölümde dikkat çeken kombinleri ile haftaya damga vuran Hülya, bu bölümde siyah trikosunun markasını da sorgulatıyor. Hülya siyah balıkçı yaka trikosunu, gri paltosu, şapkası ve siyah pantolonu ile kombin ederek şıklığa imza ediyor.

Hülya V Yaka Siyah Elbise

Hayat Şarkısı 31. Bölüm 21 Kasım Kıyafetleri

 • Hülya Antrasit Renk Yün Şapka: Burcu Biricik (Hülya) Antrasit Renk Yün Şapka Markası: “Mudo”

   

 • Hülya Balıkçı Yaka Siyah Kazak: Burcu Biricik (Hülya) Balıkçı Yaka Siyah Kazak Markası: “Mudo”

   

 • Hülya Siyah Pantolonu: Hayat Şarkısı 31. bölümde Hülya siyah boğazlı kazak altına giydiği siyah pantolonu nereden meraklısı ile sayfamızda yayınlıyoruz.

   

 • Hülya Yuvarlak Güneş Gözlüğü: Burcu Biricik (Hülya) Yuvarlak Güneş Gözlüğü Markası: “Gözlük Gurusu”

   

 • Nurgül Haki Yeşil Triko: Hayat Şarkısı 31. bölümde Nurgül’ün üzerinde gördüğümüz balıkçı yaka haki triko markası, fiyatı ve mağazası ile sayfamıza ekleniyor.

   

 • Melisa Siyah Elbise: Beste Kökdemir (Melisa) Siyah Elbise Markası: “Black Bohemique”

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

 1. can dedi ki:

  31.bolumde hulyanin taktigi gozlugun markasi ne?cook guzel lutfen cvp yazin

 2. necmiye dedi ki:

  hayat şarkısı 31 .bölümde filiz kareli bir gömlek giydi, markasını öğrenmek istiyorum