Hayat Şarkısı 30. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı 3. bölüm dizi kıyafetleri nereden satın alınır, Hülya elbise markası ve Kerim kombinleri marka ile fiyat detayları sayfamızda yayınlanıyor.

Hayat Şarkısı kıyafetleri her hafta izleyici tarafından kıyafet sponsorları merak ediliyor, ne markadır ve fiyatları ne kadardır açıklamaya devam ediyoruz. Hayat Şarkısı 30. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatlarına da sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Hayat Şarkısı kıyafetleri nereden satın alınır diye merak edenler için, açıklamalarımızda mağaza bilgilerine de yer veriliyor.

 

Hayat Şarkısı 30. bölüm kıyafet sponsorları

Hayat Şarkısı yeni bölüm kıyafetlerinin marka ve fiyatlarını merak edenler, konumuzun devamında yer alan galerimize göz atabilir veya Kanal D sayfamızda bulunan Hayat Şarkısı kıyafetleri bölümüne de göz atarak kostüm sponsorlarını öğrenebilirler.

 

Zeynep mavi triko

 

Hayat Şarkısı Zeynep kıyafetleri her hafta göz kamaştırıyor. Hayat Şarkısı 30’uncu bölümde Zeynep’in giydiği mavi kazak markasını ve fiyatını öğrenmek isteyenlerle paylaşıyoruz. Zeynep mavi trikosu nereden satın alınır, markasını öğrendikten sonra mağaza detaylarına da yer verilecektir.

Hülya Tek Omuz Siyah Elbise

Hülya tek omuz siyah elbise

Hülya’nın 145 Kasım yeni bölümde üzerindeki siyah tek omuz elbisesi göz kamaştırıyor. Hülya’nın giydiği siyah tek omuz detaylı boğazı bantlı siyah elbisesi markasını sayfamızda açıklıyoruz. Hülya siyah elbisesini satın almak için hangi mağazaya bakmanız gerektiğini de öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Kerim gri sweat

 

Hayat Şarkısı Kerim kıyafetleri son dönemlerde oldukça ilgi görüyor. Farklı giyim tarzı ile şıklığından sürekli söz ettiren Kerim, bu hafta da gri sweatshirt kombini ile hangi markadan giyindiğini sorgulatıyor. Kerim gri ceket markasını sizlerle paylaşıyor olacağız.

Hülya Zımbalı Siyah Stiletto

Hülya siyah stileto

 

Hülya’nın tek omuz detaylı siyah elbisesi altına giydiği zımba detaylı siyah stilettoları da markasını merak ettirmekte. Hülya elbiseleri markası kadar, ayakkabı sponsorlarını da merak ettirmekte. Hülya’nın giydiği siyah stiletto ayakkabı nereden öğrenmek için bizden ayrılmayın.

 

Hülya bej desenli pijama

 

Hülya’nın günlük kıyafetleri, özel gün kombinleri kadar giydiği pijamaları da markasını merak ettiren Hayat Şarkısı dizisi kıyafetleri arasında merak edilenlerden oluyor. Hülya bej pijamaları nereden satın alınır, mutlaka detaylarına yer vereceğiz.

 

Hülya beyaz kazak

Hayat Şarkısı Hülya’nın otuzuncu bölümde üzerinde dikkat çeken beyaz kendinden desenli kazağı da çok beğenildi. Hülya beyaz kazak marka ve fiyatı nedir, hangi mağazadan satın alınır tüm bilgilere sayfamızdan ulaşacaksınız.

Hülya Gri Kısa Triko

Hülya gri kısa triko

 

Hülya’nın beyaz gömlek ile kombin ettiği kısa gri trikosu da markasını sorgulatıyor. Hülya gri kazak marka ve fiyatını, mağazasını ve nereden satın alacağınızı tüm detaylarıyla dizinin yeni bölüm ardından sayfamızdan ve sosyal medya adreslerimizden öğrenebileceksiniz.

 

Hayat Şarkısı 30. Bölüm 15 Kasım Kıyafetleri

 • Zeynep Mavi Triko: Hayat Şarkısı 30. bölümde Zeynep’in beyaz gömlek ile kombin ettiği mavi triko kazağı nereden, marka ve fiyat bilgilerini merak edenlerle buluşturuyoruz.

   

 • Kerem Gri Sweatshirt: Hayat Şarkısı 30. bölümde Kerim’in giydiği gri renk detaylı sweat markasını merak edenler için, fiyat ve satın alma mağazasını yayınlıyoruz.

   

 • Hülya Bej Desenli Pijama: Hayat Şarkısı 30. bölümde Hülya bej rengi desenli pijama takımı ile dikkat çekerken, pijamasının hangi markaya ait olduğunu merak ettiriyor.

   

 • Hülya Beyaz Kazak: Burcu Biricik (Hülya) Beyaz Kazak Markası: “Koton”

   

 • Zeynep Bej Kaban: Hayat Şarkısı 30. bölümde Zeynep’in giydiği bej rengi trençkot markasını ve fiyatını sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

   

 • Hülya Siyah Büstiyer: Hayat Şarkısı 30. bölümde Hülya’nın giydiği kolsuz v yaka detaylı siyah büstiyer markalarını markasını sayfamızda açıklıyoruz.

   

 • Kerim Siyah Gömlek: Hayat Şarkısı 30. bölümde Kerim’in kol uçları dikişsiz siyah gömleği ne markadır, mağaza ve fiyat detaylarına sayfamızda yer veriliyor.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

 1. canan dedi ki:

  eee hangi magazalar bilgi nerede