Hayat Şarkısı 29. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı 29. bölüm kıyafetleri markaları, yeni bölüm kıyafet sponsorları ve fiyatları hakkında detaylar açıklanıyor. Hayat Şarkısı kıyafetleri ile dikkat çeken Hülya ve Kerim kombinleri nereden satın alınır yayınlıyoruz.

Hayat Şarkısı 29. bölümde giyilen dizi kıyafetlerinin markalarına ve fiyat bilgilerine sayfamızda ulaşabileceksiniz. Hayat Şarkısı kıyafetleri nereden satın alınır ve mağazaları hakkında detayları siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz. Hayat Şarkısı yeni bölüm kıyafetleri ne marka ve fiyatları ne kadar öğrenmek için galerimize buyurun.

 

Hayat Şarkısı 29. bölüm kıyafet sponsorları

Hayat Şarkısı 29.bölüm 8 Ekim kıyafet sponsorları her hafta olduğu gibi sizlerle paylaşıyor. Hayat Şarkısı 29. bölüm Hülya ve Kerim kıyafetleri başta olmak üzere, diğer kıyafet kombinlerinin de markalarını yayınlıyoruz.

Kerim Lacivert Panço

Kerim lacivert panço

 

Kerim’in kıyafetleri Hayat Şarkısı dizisinde beğeni kazanmaya devam ediyor. Hayat Şarkısı Kesim kıyafetleri arasında 29’uncu bölümde lacivert pançosu gözden kaçmıyor, markasını ve fiyatını merak ettiriyor.

 

Hülya hardal hırka ve pantolon

 

Hülya’nın yeni bölüm kombinleri arasında dikkat çeken hardal sarısı hırkası ve pantolonu markalarını merak edenler için yayınlıyoruz. Hülya hardal hırkasını beyaz bluzu ve hardal sarısı pantolonu ile kombin ederek şıklığa imza atıyor.

 

Nurgül siyah kaban

 

Hayat Şarkısı Nurgül kıyafetleri yeni bölümde yine göz kamaştırmaya devam ederken, bu hafta kombinin tamamladığı siyah kabanı ile dikkatleri üstüne çekiyor. Nurgül siyah kaban nereden satın alınır ve fiyatı hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz.

 

Hülya turuncu t-shirt

 

Hülya’nın giydiği uzun kollu kırçıllı turuncu t-shirt görenlerin oldukça beğenisini kazanmakta. Hülya’nın turuncu üstü nereden, marka ve mağaza bilgilerine ulaşmak için galerimizi ziyaret edin.

 

Melek nakışlı gömlek yeşil etek

Melek’in nakışlı beyaz gömleği ve yeşil eteği kombini de 8 Kasım yeni bölüm kıyafetleri arasında dikkat çekmekte. Melek’in giydiği yeşil etek nereden, nakışlı beyaz gömlek markası nedir açıklıyor olacağız.

Zeynep Beyaz Bluz Lacivert Yelek

Zeynep mavi kırçıllı kaban

 

Hayat Şarkısı Zeynep’in kombinlerini beğenenler için markalarını yayınlıyor, nereden satın alabileceğiniz konusunda sizleri bilgilendiriyoruz. Zeynep mavi kırçıllı kabanı yirmi dokuzuncu bölümde gözden kaçmıyor.

 

Melisa gri kaban ve kolye

 

Melisa da son bölümlerde şık giyimleri ile dikkat çekiyor. Hayat Şarkısı Melisa kıyafetleri markalarını da sizler için sayfamızda açıklıyoruz. Melisa gri kaban, siyah bluz ve kolye kombini ile bu hafta göz kamaştırıyor.

Nurgül Kaban ve Beyaz Triko

Hayat Şarkısı 29. Bölüm 8 Kasım Kıyafetleri

  • Filiz Tül Ceket: Almila Bağrıaçık (Filiz) ceket markası: “Opiapr”

     

  • Hülya Desenli Siyah Sweasthirt: Burcu Biricik (Hülya) sweat ceket markası: “Abrakadabra Kostüm”

     

  • Melisa Gri Kaban ve Kolye: Beste Kökdemir (Melisa) kaban markası: “Colin’s”

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok