Hayat Şarkısı 27. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı 27. bölüm 25 Ekim kıyafetleri markası ve fiyatları. Hayat Şarkısı kıyafetleri, Hülya kıyafet sponsorları açıklandı.

Hayat Şarkısı 25 Ekim yeni bölümü ile milyonları ekrana kilitliyor. Hayat Şarkısı kıyafetleri 27. bölümde de dikkat çekiyor. Hayat Şarkısı Hülya kıyafetleri başta olmak üzere, Zeynep, Filiz ve Nurgül kombinleri de nereden, marka ve fiyatlarını merak ettiriyor. Hayat Şarkısı kıyafet sponsorları hakkında bilgi edinmek için doğru adrestesiniz.

Hayat Şarkısı 27. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranlara salı akşamları damga vuran dizi Hayat Şarkısı, yeni bölüm kıyafetleri ile göz kamaştırıyor. Hayat Şarkısı 27. bölümde Hülya’nın giyimleri çok beğeniliyor. Hülya ceket, pantolon, gözlük ve eşarp kombini ile yine adından söz ettiriyor. Hayat Şarkısı Filiz ve Nurgül kardeşlerinde şık giyimleri dikkatleri üstünde topluyor.

 

Zeynep beyaz gömlek kahverengi hırka ve kolye

 

 

Zeynep’in kıyafetleri de Hayat Şarkısı izleyicisinin beğenisini kazanıyor. Hayat Şarkısı Pelin Öztekin kıyafetleri arasında bu hafta yeni bölümde giydiği gömlek, hırka ve kolye kombini nefes kesiyor. Zeynep’in beyaz gömleği ve kahverengi hırkası marka ve fiyatlarına sayfamızda yer veriyorken, dikkat çeken zincirli mavi uzun kolyesi sponsorunu da açıklıyor olacağız.

 

Hülya siyah deri ceketi

Hayat Şarkısı Hülya kıyafetlerinin dikkat çektiği bir bölüm daha karşımızda. Hülya’nın 25 Ekim yeni bölümde giydiği siyah deri ceketi oldukça şık. Kol uçlarında fermuar detayı bulunan siyah deri ceketin markasını merak edenlerle buluşturuyoruz. Hülya beyaz t-shirt ve pantolon ile kombin ettiği deri ceketini nereden satın alabilirsiniz, detaylar için galerimize göz atabilirsiniz.

 

Hülya çanta ve güneş gözlüğü

 

Hülya’nın deri mont ile oluşturduğu kombini için tercih ettiği siyah zincirli çantası ve güneş gözlüğü markaları hakkında da merak edenleri bilgilendiriyoruz. Hülya siyah omuz çantası ve siyah güneş gözlüğü mağazaları hakkında da bilgi edinmek için bizden ayrılmayın.

 

Filiz deri bluz ve desenli pembe etek

Filiz’in göz kamaştıran kombinlerinin markalarını da sizlerle buluşturuyoruz. Filiz pembe desenli etek ve kısa kol siyah deri detaylı bluzu nereden, mağaza bilgileri detaylarına Hayat Şarkısı kıyafetleri sayfamızdan erişebilirsiniz.

Nurgül Kolsuz Beyaz Bluz

Nurgül kolsuz desenli beyaz bluz

 

Nurgül’ün elbiseleri, bluz ve pantolon kombinleri, etek ve takı sponsorları da her hafta ziyaretçilerimiz ile buluşuyor. Filiz’in yeni bölümde giydiği desenli beyaz bluzu ve pantolon kombini marka ve fiyat, mağaza ve satın al detaylarına galerimizde yer veriliyor.

Hayat Şarkısı 27. Bölüm Kıyafetleri

 • Hülya Siyah Deri Ceketi: Burcu Biricik (Hülya) Siyah Deri Ceketi Markası: “Derimod”

   

 • Filiz Deri Bluz Pembe Etek: Hayat Şarkısı 27. bölümde Filiz’in giydiği pembe desenlie tek ve kısa kol deri detaylı bluzu markası, fiyatı ve satın almak isteyenler için mağazası açıklanıyor.

   

 • Zeynep Kahverengi Hırka: Pelin Öztekin (Zeynep) Beyaz Bluz Markası: “adL” Kahverengi Hırka Markası

   

 • Hülya Beyaz Bluzu: Hayat Şarkısı 27. bölüm 25 Ekim kıyafetleri arasında Hülya’nın üzerine giydiği beyaz t-shirt markası, fiyatı ve mağazası açıklanıyor

   

 • Hülya Ekoseli Kırmızı Pijaması: Hayat Şarkısı 27. bölümde Hülya’nın giydiği kırmızı ekose desenli pijama takımı markası açıklanıyor.

   

 • Hülya Siyah Deri Çantası: Burcu Biricik (Hülya) Güneş Gözlüğü Markası: “Gözlük Gurusu” Siyah Deri Çantası Markası

   

 • Zeynep Mavi Zincirli Kolye: Pelin Öztekin (Zeynep) Mavi Zincirli Kolye Markası: “Monreve”

   

 • Hülya Arkası Desenli Uzun Siyah Bluz: Burcu Biricik (Hülya) Arkası Desenli Uzun Siyah Bluz Markası: “Black Bohemique”

 

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok