Hayat Şarkısı 26. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı 26. bölüm kıyafetleri, kıyafet sponsorları ve Hülya kıyafetleri markaları ile fiyatları açıklanıyor. Hayat Şarkısı kıyafetleri mağaza bilgileriyle sizlerle.

Hayat Şarkısı 26. bölümde giyilen kıyafetlerin markası ve fiyatları hakkında detayları sayfamızdan bulabilir ve yeni bölüm kıyafet sponsorlarını Hayat Şarkısı kıyafetleri sayfamızdan da öğrenebilirsiniz. Hayat Şarkısı Hülya kıyafetleri her hafta olduğu gibi 18 Ekim yeni bölümde de ne marka olduğunu merak ettiriyor.

 

Hayat Şarkısı 26. bölüm kıyafet sponsorları

 

Dizinin 18 ekim yeni bölümünde giyilen kıyafetler ilgi görmeye devam ederken, Hayat Şarkısı dizi sponsorları da sizlerle buluşmaya devam ediyor. Hayat Şarkısı 26’ıncı bölümde Melek, Hülya, Kerim ve Filiz nereden giyiniyor, hangi mağazadan kıyafetleri satın alınabilir tüm sorularınıza yanıt vermeye çalışıyoruz.

 

Hülya beyaz zımbalı çanta

 

Hayat Şarkısı kıyafetleri arasında Hülya’nın kullandığı ayakkabı ve çanta modelleri de ne marka olduklarını ve fiyatlarını merak ettiriyor. Hülya bu hafta yeşil gömlek ve beyaz pantolon kombinini, beyaz zımbalı çanta ile tamamlıyor. Hülya’nın yeni bölümde kullandığı beyaz çanta marka ve fiyat konusunda sizleri bilgilendiriyor olacağız.

 

Hülya cebi çiçekli kot ceket

Geçtiğimiz hafta oldukça beğeni kazanan Hülya’nın çiçek detaylı kot ceketi markasını açıkladık. Hülya kot ceketi Twist markadır. Twist online mağazadan satın almak için, galerimizde yer alan görsele tıklayabilirsiniz. Detaylı açıklamalar sizler için sayfamıza eklendi.

 

Melek çiçekli elbise

 

Hülya’nın ablası Melek’in kıyafetleri de beğeni kazanıyor. Hayat Şarkısı Melek kıyafetleri arasında özellikle giydiği elbise modelleri dikkatleri çekiyor. Melek çiçekli lila renkli elbisesi ile yirmi altıncı bölümde göz kamaştırıyor.

 

Hülya yeşil gömlek beyaz pantolon kombini

Hülya’nın yeni bölümde kombin ettiği kıyafetler arasında yeşil renkli gömleği ve beyaz pantolonu göze çarpıyor. Hülya yeşil gömlek ve beyaz pantolon marka ve fiyatlarını sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Hülya bu kombinini çizgili uzun hırka ile tamamlıyor.

 

Bayram sarı gömlek

 

Bayramın üzerinde dikkat çeken sarı gömleği de, ne markadır ve nereden satın alınır sizlerle paylaşıldı. Bayram sarı gömleğini beğenenler ve mağazasını merak edenler için, tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

 

Hülya siyah bluz ve hırka

Hayat Şarkısı 26. bölüm Hülya kombinleri arasında siyah bluzu ve hırkasını da görüyoruz. Hülya’nın siyah t-shirt ve hırkası hakkında merak ettiklerinizi sizler için sayfamızda açıklıyoruz. Hülya siyah bluzu ve hırkası markalarına da yer veriyoruz.

 

Süheyla pudra bluz ve gri etek kombini

 

Dizide kıyafetleri ile dikkat çeken bir diğer isim de Süheyla oluyor. Hayat Şarkısı Süheyla kıyafetleri markaları da merak ediliyor. Süheyla bu hafta pudra gömlek ve gri etek kombini ile karşımıza çıkıyor, şıklığı ile göz kamaştırıyor.

Hayat Şarkısı 26. Bölüm 18 Ekim Kıyafetleri

 • Hülya Zımbalı Beyaz Çanta: Hayat Şarkısı 26. bölümde Hülya’nın kullandığı büyük beyaz zımba detaylı çanta markası ve fiyatına sayfamızda yer veriliyor.

   

 • Melek Çiçekli Elbise: Hayat Şarkısı 26. bölümde Melek’in giydiği lila renkli çiçekli elbisesi nereden satın alınır sorularınız yanıtlanıyor.

   

 • Hülya Çizgili Hırka: Hayat Şarkısı 26. bölümde Hülya’nın yeşil gömlek ve beyaz pantolon üzerine giydiği çizgili hırkası marka ve fiyat konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

   

 • Bayram Sarı Gömlek: Hayat Şarkısı 26. bölümde Bayram’ın giydiği sarı gömlek marka, mağaza ve fiyatı açıklanıyor.

   

 • Hülya Siyah Bluz ve Hırka: Hayat Şarkısı 26. bölümde Hülya’nın giydiği siyah bluzu ve hırkası markalarına sayfamızdan ulaşabileceksiniz.

   

 • Süheyla Mor Bluz: Hayat Şarkısı 26. bölümde Süheyla’nın üzerinde dikkat çeken mor yakası fiyonklu bluz nereden açıklanıyor.

   

 • Hülya Yeşil Gömlek Beyaz Pantolon: Hayat Şarkısı 26. bölümde Hülya’nın giydiği kısa kollu yeşil gömlek ve beyaz pantolon nerede, marka ve fiyatı konusunda sayfamızda sizleri bilgilendiriyoruz.

   

 • Süheyla Pudra Gömlek Gri Etek: Hayat Şarkısı 26. bölümde Süheyla’nın giydiği pudra rengi gömlek ve gri etek kombini markaları açıklanıyor.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok