Hayat Şarkısı 20. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı 20. bölüm kıyafetleri markaları, yeni bölüm dizi sponsorları Hülya kıyafetleri satın al ve mağaza bilgileri sayfamızda açıklanıyor.

Hayat Şarkısı dizisinin 20. bölüm kıyafetleri markası nedir, Hülya kıyafetlerinin fiyatları ne kadardır ve yeni bölüm dizi sponsorları nelerdir sayfamızda merak edilen bu soruların yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Hayat Şarkısı 21 Haziran 20’inci bölümde Kerem kıyafetleri de beğeni topluyor. Hayat Şarkısı Hülya kıyafetleri markası ve fiyatı başta olmak üzere, diğer karakterlerin de kıyafetleri markalarına sayfamızda yer veriliyor.

 

Hayat Şarkısı 20. bölüm kıyafetleri markaları

 

Yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında 21 Haziran akşamı izleyicisi ile buluşacak olan Hayat Şarkısı, hem konusu ile hem de kıyafetleri ile dizi dünyasında birinci salı akşamları birinci sıraya oturuyor. İzlenme rekorunu elden bırakmayan Hayat Şarkısı 20. bölüm dizi kıyafetlerine galerimizden göz atarken, marka ve fiyat konusunda da bilgi edinebileceksiniz.

 

Hayat Şarkısı kıyafetleri nerede satılıyor sorularına da cevap vermeden geçmiyoruz. Birçok markanın sponsor olduğu Hayat Şarkısı dizisinde giyilen kıyafetlerin, aksesuar ve takı modellerinin mağaza ve satın alma bilgilerini de sizler için yayınlıyoruz. Hayat Şarkısı yirminci bölüm Burcu Biricik ve Birkan Sokullu kombinleri arasında beğendiklerinizin marka, fiyatı ve mağaza detayları Hayat Şarkısı kıyafetleri sayfamızda da yayınlanıyor.

 

Hülya lacivert t-shirt

Hülya’nın yeni bölümde giymiş olduğu lacivert kısa kol v yaka detaylı t-shirt modeli, önündeki işlemelerle dikkat çekti. Hülya’nın giydiği lacivert tişört markasını merak edenlerle sayfamızda buluşturuyoruz. Hülya lacivert t-shirt modelini, mavi renk jean ile kombin etti.

 

Hülya gri ve beyaz renk detaylı bluz

 

Hülya’nın t-shirt modelleri, bluz modelleri ile yaptığı kombinler günlük şıklığına da ne kadar önem verdiğinin göstergesi aslında. Günlük kıyafetleri ile de Hülya çok beğeniliyor. Hülya’nı ev halini beğenenlerin de sayısı azımsanmayacak kadar çok. Hülya bu hafta gri beyaz renk bloklu bluzu ile de kendini beğendiyiro. Hülya (Burcu Biricik) gri ve beyaz renkli kısa kol bluz marka ve fiyatı sayfamızda.

 

Kerem yeşil t-shirt

Kerem yeşil sıfır yaka kısa kol t-shirt modelleri ile beğeni kazanıyor. Kerem’in giydiği yeşil renkli tişört modeli hangi markadan sayfamızdan öğrenme şansını yakalayın.

 

Hülya yeşil gömlek

 

Hülya’da bu hafta Kerem gibi yeşil renk tercih ederek bir kombine imza atıyor. Hülya’nın gömlek sevdiğini bilmeyen yoktur.Hülya yeşil gömleği ile bu haftaya damga vuruyor.

 

Hayat Şarkısı 20. Bölüm 21 Haziran Kıyafetleri

 • Hülya gri beyaz tişört: Burcu Biricik’in 21 Haziran 20. bölümde giydiği gri ve beyaz renk bloklu bluzu marka ve fiyatı hakkında bilgiler sayfamızda olacak.

   

 • Süheyla kiremit rengi gömlek: Kerem’in annesi Süheyla kıyafetleri ile dizide göz kamaştırıyor. Süheyla kiremit rengi gömlek marka, fiyat ve mağaza hakkında detayları öğrenebileceksiniz.

   

 • Kerem yeşil tişört: Birkan Sokullu (Kerem) t-shirt modeli seçiminde bu hafta yeşil rengi tercih ediyor. Sıfır yaka kısa kol yeşil t-shirt Kerem’e de çok yakışmış.

   

 • Hülya yakası tüylü siyah deri mont: Burcu Biricik (Hülys) 20. bölüm kıyafetleri markaları açıklanıyor. Hülya’nın giydiği yakası tüy detaylı siyah ceket modeli fiyatı ne kadar açıklanacaktır.
 • Hülya Mavi Jean: Burcu Biricik (Hülya) mavi jean markası: “Mavi”

   

 • Hülya Yeşil Gömlek: (Burcu Biricik) Hülya yeşil gömlek markası: “Zara”

   

 • Hülya Çizgi Detaylı Beyaz Gömlek: Burcu Biricik (Hülya) gömlek markası: “Twist”

   

 • Hülya Tişört Ve Kırmızı Etek: Burcu Biricik (Hülya) t-shirt markası: “Twist” etek markası: “H&M”

   

 • Hülya Lacivert Tişört: Burcu Biricik (Hülya) lacivert tişört markası: “Twist”

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok