Hayat Şarkısı 17. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı 17. bölüm dizi kıyafetleri markaları, yeni bölüm dizi sponsorları ve Hülya kıyafetleri ne marka açıklanıyor. Hayat Şarkısı 31 mayıs Kerim, Filiz, Nurgül kombinleri de ne marka diye merak edenlerle buluşuyor.

Hayat Şarkısı 17. Bölümde dikkat çeken kıyafetlerin ne marka olduklarına, fiyatlarına ve satın al bağlantılarına Aşk Yeniden kıyafetleri sayfamızdan veya galerimizden ulaşabilirsiniz. Hayat Şarkısı 31 Mayıs yeni bölüm dizi sponsorları hakkında merak edilen detayları sosyal medya adreslerimizden de sizlerle buluşturuyoruz.

 

Filiz tütü etekli bordo elbise

 

Hayat Şarkısı dizisinin 17’inc bölümünde Filiz, bordo elbisesi ile göz kamaştırıyor. Filiz’in derin göğüs dekolteli kolsuz bordo renk elbisesi markasını merak edenler, dizi kıyafet ayrıcalığıyla sayfamızdan öğrenebiliyorlar.

 

Hülya straplez elbise

Hülya’nın ekru renk mini straplez detaylı elbisesi görenlerin hoşuna gidiyor. Hülya elbise markasını sizlerle buluşturuyor olacağız. Sevilen Kanal D dizisi Hayat Şarkısı yeni bölümde Hülya ekru mini elbisenin fiyatını da sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Kerim kolsuz kendinden desenli beyaz t-shirt

 

Kerim’in basketbol oynarken üzerine giydiği kolsuz tişört modeli, erkek spor giyim trendlerinden biridir. Kerim’in 17’inci bölümde kolsuz desenli tişört modeli ne marka sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Melek yeşil bluz ve desenli etek

 

Melek’in yeşil renkli kombini bu hafta şıklığı ile beğeni kazanıyor. Melek kısa kol yeşil bluz ve desenli yeşil etek ne marka sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Hayat Şarkısı Melek kıyafetleri arasında dikkatleri çeken kombinleri markaları sizlerle buluşturmaya devam ediyor olacağız.

 

Filiz kırmızı bluz ve lacivert etek kombini

Hayat Şarkısı Filiz’in giydiği kırmızı saten bluz modeli şıklığı ile göz dolduruyor. Filiz’in bu bluzu altına giydiği lacivert pileli etek modeli de oldukça hoş ve dikkat çekici. Filiz lacivert mini eteği markasını galerimizden ve Hayat Şarkısı kıyafetleri sayfamızdan öprenebilirsiniz.

 

Nurgül lila düşük omuz elbise

 

Nurgül’ün Hayat Şarkısı dizisinde giydikleri son dönemlere damga vuruyor. Dizi modasını yakından takip eden kişilerin ilgi odağı olan Nurgül, Hayat Şarkısı 31 mayıs yeni bölümde lila renkli düşük omuzlu bir elbise giyiyor. Nurgül (Filiz Ahmet) lila elbise ne marka ve fiyatı ne kadar açıklıyor olacağız.

 

Hülya siyah bluz, beyaz mini etek ve el çantası

 

Hayat Şarkısı Burcu Biricik kıyafetleri arasında dikkat çeken bir kombin ile daha karşınızdayız. Hülya’nın giydiği beyaz mini etek, siyah bluzu ve beyaz el çantası ile şık bir kombin oluşturmuş. Hülya siyah bluzu, beyaz el çantası dizi sponsorları açıklanıyor.

Hülya beyaz sweatshirt ve tayt

Hayat Şarkısı 17. Bölüm 31 Mayıs Kıyafetleri

 • Filiz bordo elbise: Şarkısı dizisinin 17. bölümünde Filiz’in giydiği bordo tütü etekli elbise markası ve fiyatı. Almila Bağrıaçık (Filiz) elbise markası: “Zeypr”

   

 • Hülya straplez elbise: 31 Mayıs hayat Şarkısı 17’inci bölümde Hülya’nın giydiği ekru renkli mini straplez elbise markası ve fiyatı. Burcu Biricik (Hülya) elbise markası: “Elif Cığızoğlu”

   

 • Filiz kırmızı saten bluz: Hayat Şarkısı dizisinde Filiz’in giydiği saten kırmızı uzun kol bluz markası ve fiyatı.

   

 • Nurgül lila düşük omuz elbise: Hayat Şarkısı on yedinci bölümde Filiz’in giydiği lila renkli düşük omuzlu elbise şıklığı ile beğeni topluyor, markasını merak ettiriyor.

   

 • Filiz mavi fırfırlı etek: Hayat Şarkısı dizisinin 17’inci bölümünde Filiz’in kırmızı uzun kol saten bluz modeli ile kombin ettiği fırfırlı mavi eteği. Filiz mavi mini etek ne marka ve fiyatı ne kadar açıklıyoruz.

   

 • Hülya çiçekli elbise: Hayat Şarkısı 17. bölümde turuncu çiçekli uzun spagetti askılı elbisesi ile Hülya hangi markadan giyindiğini merak ettiriyor.

   

 • Nurgül yeşil tulum: Nurgül’ün 17. bölümde giydiği haki yeşil kolsuz tulum markası ve fiyatı açıklanacaktır.

   

 • Melek yeşil bluz ve desenli etek: Hülya’nın ablası Melek’in yeşil uzun kol v yaka bluzu ile yeşil çiçek desenli zemini beyaz etek markası ve fiyatı.

   

 • Hülya siyah bluz beyaz etek ve çanta: Hayat Şarkısı 17. bölüm 31 mayıs kıyafetleri arasında Hülya’nın siyah kısa kol geniş yaka bluzu ve beyaz mini eteği ile el çantası markası ve fiyatı.

   

 • Kerim desenli kolsuz beyaz tişört: Hayat Şarkısı 17. bölümde Kerim’in kolsuz yuvarlak yaka desenli beyaz bluzu markası ve fiyatı.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok