Hayat Şarkısı 15. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı yeni bölümü ile ekrana kilitlerken, 15. bölüm dizi kıyafetleri de büyülüyor. Hayat Şarkısı 17 mayıs 15. bölüm dizi sponsorlarını sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Hayat Şarkısı dizisi 15. bölüm kıyafetleri markalarını açıklıyoruz, Hülya aksesuar ve takı modelleri dizi sponsorlarına da sayfamızda yer veriyoruz. Hayat Şarkısı kıyafetleri sayfamızdan ve galerimizden, dizide giyilen ve beğeni kazanan Burcu Biricik kombinleri markası detaylarını öğrenebilirsiniz.

 

Hayat Şarkısı yeni bölümü ile 17 Mayıs Kanal D ekranlarında yerini alıyor. Dizinin yeni bölümü oldukça hareketli geçerken, dizi kıyafetleri de dikkat çekmeyi başarıyor. Salı akşamları milyonları ekrana kilitleyen Hayat Şarkısı dizisinin kıyafet markaları ile fiyat detayları için sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Hülya kolları deri detaylı siyah uzun ceket

 

Burcu Biricik şık giyimleri ile Hayat Şarkısı dizisini izleyenleri mest ediyor. Hülya özellikle geçtiğimiz haftada dikkat çeken kolları deri siyah uzun ceket modeli markasını merak ettiriyor. Hülya’nın 15’inci bölümde de göze çarpan bu deri detaylı siyah trençkot markası açıklanmıştır.

 

Hülya gri stiletto

Hülya’nın giydiği dizi kıyafetleri bir yana, kombinlerini tamamladığı ayakkabı modelleri de görülmeye değer şıklıkta. Hülya kombinleri şıklığı ile beğeni kazanırken, aksesuar ve takı markaları da sorgulanıyor. Hülya gri stilettosu ile beyaz pantolon ve siyah gömlek kombinini tamamlıyor.

 

Zeynep (Pelin Öztekin) yeşil desenli bluz

 

Zeynep’in giymiş olduğu elbise modelleri, bluz ve pantolon ile etek kombinleri gözlere şıklık ile hitap ediyor. Zeynep 15’inci bölümde desenli yeşil bluz modeli ile dikkatlerden kaçmıyor. Zeynep yeşil bluz kombini markası ve fiyat detayları sizlerle buluşacak.

 

Filiz benekli dantel detaylı siyah şapkası

 

Zorluklarla savaşan Hayat Şarkısı’nın Filiz’i, şıklığı ile de dikkat çeken bir isim oluyor. Filiz’in özellikle 17 mayıs yeni bölümde kullandığı siyah puantiyeli ve tül detaylı küçük şapkası, şıklığına şıklık katıyor. Son dönemlerde moda olan bu trend şapkanın markasını da açıklıyor olacağız.

 

Filiz dantelli kısa kol siyah elbise

Filiz kombinleri arasında Hayat Şarkısı 15. Bölümde dantel detaylı siyah elbisesi ile şıklığı ile göz kamaştırıyor. Filiz’in giydiği dantel siyah elbise ne marka, siyah gözlük ve pofuduk küpe dizi sponsorları için bizden ayrılmayın.

 

Kerim siyah keten gömlek

 

Kerim’in tercihleri genellikle gömlek modellerinden yana oluyor. Kerim siyah keten gömleği ile yeni bölümde tarzından vazgeçmiyor. Kerim’in giydiği siyah gömlek markası hakkında merak edilenleri galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Hayat Şarkısı 15. Bölüm 17 Mayıs Kıyafetleri

  • Hülya siyah kolları deri trençkot: Hülya’nın Twist marka siyah gömleği ve beyaz pantolonu ile kombin ettiği kolları deri detaylı siyah uzun ceket modeli çok dikkat çekti. Hülya uzun siyah renk deri detaylı ceketini beğenenler için marka detaylarını açıklıyoruz.
  • Filiz şapka küpe ve gözlük: Almila Bağrıaçık Hayat Şarkısı dizisinin 15’inci bölümde şık kombini ile dikkat çekiyor. Hayat Şarkısı dizisinde Filiz olarak karşımıza çık güzel oyuncu, bu hafta kullandığı şapka, gözlük ve küpe aksesuarları ile göz kamaştırıyor. Markalarını da merak edenlerle buluşturuyoruz.
  • Zeynep desenli yeşil bluz: Pelin Öztekin Hayat Şarkısı dizisinde giyimleri ile dikkat çeken kadınlardan biri oluyor. Ciddi bir kilo veren Pelin Öztekin, Hayat Şarkısı dizisinde ne giyse kendine yakıştırıyor. Zeynep’in yeşil desenli bluz modelini beğenenler için markasını açıklıyoruz.
  • Hülya gri ayakkabı: Hülya siyah gömleği, beyaz pantolonu ve siyah trençkot kombini ile kullandığı gri renk stiletto ayakkabıları ile dikkat çekiyor. Hülya’nın 15’inci bölümde göze çarpan gri topuklu ayakkabıları, son dönemlerin trend modellerinden biridir.
  • Kerim siyah keten gömlek: Hayat Şarkısı dizisinin başrol erkek oyuncusu Birkan Sokullu, kombinleri ile dikkatleri üstünde topluyor. Kerim olarak karşımıza çıkan yakışıklı oyuncunun yeni dizisinde giydikleri ne marka merak ediliyor. Kerim’in 17 mayıs 15’inci bölümde üzerindeki keten siyah gömleği de markasını merak ettiriyor.
  • Hülya deri siyah ceketi: Hülya’nın deri ceketleri oldukça dikkat çekiyor. Bu hafta da yeni bölümde giydiği siyah deri montu oldukça hoş. Hülya’ya da oldukça yakışan siyah deri ceketi, markasını sorgulatıyor.
  • Hülya çizgili mavi beyaz gecelik: Hülya hem günlük kıyafetleri ile hem de gecelik ve sabahlık modelleri ile şıklığından ödün vermiyor. Hülya’nın 15. bölümde mavi ve beyaz renkli çizgili desenli geceliği de gözden kaçmıyor. Hülya geceliği markasını sayfamızdan öğrenebilirsiniz.
  • Filiz siyah dantel elbise: Hayat Şarkısı dizisinin Filiz’i Almila Bağrıaçık, yeni bölümde siyah kısa kol dantel detaylı elbisesi ile çok hoş görünüyor. Filiz’in 15. bölümde giydiği siyah elbise markasını öğrenmek için, sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok