Hayat Şarkısı 13. Bölüm Kıyafetleri

Hayat Şarkısı 13. bölüm Hülya pembe deri ceket bluz ve beyaz pantolon kot ceket ve pantolon desenli eşarp modelleri markası Zeynep kareli elbise ne marka yeni bölüm dizi sponsorları 13. bölüm dizi kıyafetleri açıklanıyor.

Hayat Şarkısı 13. bölümde giyilen dizi kıyafetleri markaları ile birlikte sayfamızda paylaşılıyor. Hayat Şarkısı 3 mayıs kıyafetleri ne marka diye merak edenlerle, her salı akşamı dizi sponsorlarını paylaşmaya devam ediyoruz. Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun başrolleri paylaştığı Hayat Şarkısı kıyafetleri sayfamızdan da markaları öğrenebilirsiniz.

 

Hülya kot ceket ve pantolon kombini

 

Hülya’nın 13’üncü bölümde giydiği kot ceketi, önünde bulunan işlemeleri ile birçok kişinin beğenisini kazandı. Hülya kot ceketini beyaz tişört ve kot pantolon ile kombin ediyor. Kombinini mavi yeşil renkteki desenli eşarbı ve siyah gözlüğü ile tamamlıyor.

Hülya pembe bluz

Hülya deri pembe ceket

 

Hayat Şarkısı dizisinin 13. bölümünde Hülya’nın giydiği pembe deri ceket sezon kıyafetleri arasında en çok dikkat çeken dizi kıyafeti oldu. Hülya pembe ceket modeli markasını sayfamızda açıklıyorken, giydiği diğer kıyafetleri de fiyat detayları ile birlikte sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Hülya pembe deri ceket

Hülya pembe bluz ve beyaz pantolon

 

Hülya’nın deri pembe ceketi ile birlikte kombin ettiği pembe bluz ve beyaz pantolon şıklığı ile beğeni topladı. Hülya’nın önünde kendinden deseni bulunan pembe bluzu ve cep detaylı beyaz pantolonu markaları hakkında da galerimize göz atabilirsiniz.

 

Hülya mavi çizgili işlemli gömlek

 

Hayat Şarkısı Hülya kıyafetleri arasında 3 Mayıs akşamı dikkat çeken bir diğer kıyafette, mavi çizgili gömleği oluyor. Hülya’nın çizgili mavi gömleğinin önünde bulunan işlemeleri gömleğe kazandırdığı farklı havası ile göz kamaştırıyor.

 

Hülya siyah elbisesi

 

Hülya’nın beyaz astarı bulunan siyah sökülme tarzındaki elbisesi farklı tarzı ile göz kamaştırdı. Hülya siyah kollu elbisesi markasını sizler için galerimizde paylaşıyor olacağız.

 

Zeynep siyah beyaz kareli elbise

 

Zeynep (Pelin Öztekin) kıyafetleri de Hayat Şarkısı izleyicinin gözünden şıklığı ile kaçmıyor. Zeynep kareli elbise markasını da galerimizden ve Hayat Şarkısı kıyafetleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Zeynep siyah beyaz kareli uzun kol elbise modeli bombeli eteği ile beğeni topluyor.

 

Kerim siyah beyaz ve gri renkli tişört modelleri

 

Kerim’in giydiği tişört modelleri hem tarzı hem de renk seçimleri ile dikkat çekiyor. Kerim 3 mayıs yeni bölümde siyah beyaz ve gri renk üçlemeli olan t-shirt modelleri ile çok beğenildi.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Yildiz dedi ki:

    Merhaba Zeynep’in boyun ve gerdan kismi gümüş işlemeli bluz u ne markadır acaba?

  2. NURAY EKİM dedi ki:

    HAYAT ŞARKISI 13 BÖLÜM BİTİMİNDEKİ HÜLYANIN UZUN DÖKMELİ SİYAH CEKETİNİN MARKASI NEDİR ACABA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER