Hatırla Gönül 5. Bölüm Kıyafetleri

Hatırla Gönül 5. bölüm Gönül kıyafetleri kazak siyah bot kot pantolon markası Yusuf yeşil kaban Tekin kaban dizi sponsorları yeni bölüm dizi kıyafetleri.

Hatırla Gönül 5. bölüm heyecanı herkesi sararken yeni bölümde giyilen dizi kıyafetleri markalarını da merak edenler için galerimizde açıkladık. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak’ın yer aldığı Hatırla Gönül dizisi kıyafetleri ile de dikkat çekemeye devam ediyor.

 

Gökçe Bahadır (Gönül) gri triko kazak markası: "Stefanel"

Gökçe Bahadır (Gönül) gri triko kazak markası: “Stefanel”

Hatırla Gönül dizi sponsorları her hafta dizi modası takipçileri için sayfamızda yerini alıyor. Gönül kıyafetleri, Yusuf giyimleri markaları ve Tekin nereden giyiniyor sorularının yanıtları bu hafta da açıklanıyor.

 

Pazar akşamları Star TV ekranlarına milyonları kilitleyen Hatırla Gönül dizisi, 5’inci bölümde giyilen kıyafetleri ile de ilgi odağı oluyor. Gönül kıyafetleri arasında bu hafta siyah bot, gri kırçıllı kazak ve kot pantolon kombinleri dikkat çekiyor.

 

Gönül’ün giydiği bol kesimli gri kazak Stefanel markasına ait iken, bu kazağı ile kombinlediği siyah botları da Derimod ürünüdür. Gönül’ün tercih ettiği mavi yırtık jean ise kot giyimin öncüsü Levi’s’e ait.

 

Yusuf yeşil kaban/parka modeli ile erkek giyim kesimin dikkatinden kaçmayacak. Yusuf yeşil kaban markası ise Tommy Hilfiger. Tekin’in giydiği siyah kaban da Network markasının yeni sezon ürünlerinden biri.

 

Hatırla Gönül 5. Bölüm 15 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok