Hatırla Gönül 2. Bölüm Kıyafetleri

Hatırla Gönül Gökçe Bahadır kıyafetleri Gönül mavi elbise beyaz ceket markaları Yusuf deri ceket 2. bölüm dizi sponsorları Tekin gömlek markası açıklandı.

Star TV ekranlarında Pazar akşamları yeni bölümleri yayınlanan Hatırla Gönül dizisi kıyafetleri ile dikkat çekmeye başladı. Hatırla Gönül yeni bölüm kıyafetleri ve markalarını merak edenler için açıklıyoruz. Hatırla Gönül 2. bölüm kıyafetleir ve Gönül elbiseleri dizi sponsorları sizlerle galerimizde buluşuyor.

 

Gökçe Bahadır’ın başrolde yer aldığı ve ona Engin Öztürk ile Onur Saylak’ın eşlik ettiği Hatırla Gönül dizisinde giyilen kıyafetlere sponsor olan markaların neler olduğunu her hafta sayfamızda öğrenebilirsiniz. Hatırla Gönül ikinci bölümde Gönül mavi elbisesi ve beyaz deri ceketi ile dikkat çekti.

 

Gökçe Bahadır (Gönül) mavi dantel detaylı elbise markası: "Mango"

Gökçe Bahadır (Gönül) mavi dantel detaylı elbise markası: “Mango”

Gönül’ün giydiği dantel detaylı mavi elbise çok şıktı ve oldukça dikkat çekti. Gönül mavi elbisesi son dönemlere elbise modelleri ile damga vuran ve birçok diziye de sponsor olan Mango markasından. Gönül’ün koyu mavi elbisesi ile kombin ettiği beyaz ceketi de dikkatlerden kaçmadı.

 

Gönül koyu mavi dantel detaylı mini elbisesi ile kombin ettiği beyaz ceketinin markası da Mango’dur. Mango ürünleri ile hoş bir kombin oluşturan Gönül, yeni bölümde giydikleri ile dizi modası takipçilerinin beğenisini kazanmış oldu.

Başrolde yer alan bir diğer isim olan Engin Öztürk ise cool tarzı ile beğeni kazanıyor. Yusuf karakterine hayat veren Engin Öztürk yeni bölümde giydikleri ile erkek izleyicilerin beğenisini kazandı. Yaptığı tercihler ile hoş kombinlere imza atan Yusuf, en çok deri ceketi ne marka merak ettirdi.

 

Son dönemlerde deri ceketler yeniden revaçta oldu ve dizilerin birçoğunda da deri montlara rastlıyoruz. Yusuf’un giydiği deri ceketin markası ise, şüphesiz deri ceketleri ile çok iddialı olan en iyilerden biri Desa markasına ait. Desa siyah deri ceketi ile Yusuf’un giydiği siyah kot pantolon modelinin markasına da yer verdik.

 

Yusuf siyah jean modeli de kot giyimde sektörünün lideri olan Levi’s markasına ait. Yusuf hem Desa hem de Levi’s ürünleri ile şıklığa imza attı. 18 Ekim akşamı 2’inci bölümü ile ekranlarda olan Hatırla Gönül dizisi kıyafetlerine göz atalım ve hatırla Gönül dizi sponsorlarını öğrenelim.

 

Hatırla Gönül 2. Bölüm 18 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok