Hatırla Gönül 1. Bölüm Kıyafetleri

Hatırla Gönül dizi kıyafetleri Gökçe Bahadır (Gönül) gelinliği, elbiseleri markaları 1. bölüm dizi sponsorları Onur Saylak (Tekin) gömlek ve ceket markası sizlerle sayfamızda buluştu.

Gökçe Bahadır, Onur Saylak ve Engin Öztürk’ün başrollerini paylaştığı Hatırla Gönül dizisi 1. bölüm dizi kıyafetleri ve markaları, Gönül gelinliği ve beyaz elbisesi dizi sponsorları 11 Ekim Tekin gömlek ve ceket markaları merak edenler için sayfamızdaki yerini aldı.

 

Hatırla Gönül birinci bölümü ile dikkat çekti. Hatırla Gönül ilk bölüm kıyafetlerine hem göz atalım hem de markalarını öğrenelim.

 

Hatırla Gönül 1’inci bölümde Gökçe Bahadır’ın hayat verdiği Gönül karakterinin giydiği elbise modelleri dikkat çekti. Ancak en çok Gönül gelinliği ile göz kamaştırdı. Akay marka çok hoş bir gelinlik tercih eden Gönül, uzun kuyruklu straplez gelinlik modeli içinde göz kamaştırdı.

 

Gökçe Bahadır (Gönül) straplez kuyruklu gelinlik markası: "Akay"

Gökçe Bahadır (Gönül) straplez kuyruklu gelinlik markası: “Akay”

Gönül’ün giydiği askılı mavi elbise modeli de çok beğenildi. Tekin ile birlikte eğlence mekanına giderken Gönül’ün giydiği payetli elbise modeli de çok hoştu. Gönül kıyafetleri ve dizi sponsorları galerimizde yerini aldı.

 

Tekin ise birinci bölümde gömlek ve ceket modelleri ile beğeni kazandı. Dizi modası takipçileri Tekin giyimleri ne marka merak ediyorlarsa, galerimizde cevap bulabilecekler. Tekin çizgili gömleği, sade mavi gömleği ve açık renk ceket markası açıklandı.

 

Gökçe Bahadır kıyafetleri arasında Gönül’ün beyaz elbisesi de çok hoştu. Sade bir şıklığı olan beyaz mini elbise dantel detayları ve şifon detayı ile Gönül’e çok yakışmıştı.

 

Gönül kıyafetleri arasında dikkat çeken bu beyaz elbise Mudo’nun ürünüdür. Mudo markasından Gönül’ün beyaz elbisesini temin edebilirsiniz.

 

Sevilen dizinin birinci bölüm dizi kıyafetleri arasında Yusuf ise t-shirt ve pantolon modelleri ile şıklığını konuştu. Yusuf tişört markalarına da ulaştıkça yer vereceğiz. Hatırla Gönül dizisi kıyafetleri, dizi sponsorları, giyimleri veya markaları aradığınız her şey dizikiyafet.com’da!

 

Hatırla Gönül 1. Bölüm 11 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok