Güneşin Kızları Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Kanal D yaz dizileri arasında merakla beklenen Güneşinin Kızları dizisi 18 Haziran 2015 Perşembe akşamı Saat 20:00’da başlıyor. Merakla beklenen dizi Güneşin Kızları oyuncuları ve konusu ile çok iddialı. Yeni sezon yaz dizileri arasında çok beğeni toplanacağı ve izlenme rekorları kıracağı düşünülen Güneşin Kızları oyuncu kadrosu ve Güneşin Kızları dizisi konusu hakkında önemli detaylara sayfamızda yer verdik.

Kanal D yaz dizileri arasında merakla beklenen Güneşinin Kızları dizisi 18 Haziran 2015 Perşembe akşamı Saat 20:00’da başlıyor. Merakla beklenen dizi Güneşin Kızları oyuncuları ve konusu ile çok iddialı.

Yeni sezon yaz dizileri arasında çok beğeni toplanacağı ve izlenme rekorları kıracağı düşünülen Güneşin Kızları oyuncu kadrosu ve Güneşin Kızları dizisi konusu hakkında önemli detaylara sayfamızda yer verdik.

Güneşin Kızları 1. Bölüm kıyafetleri ve markaları ile de sizlerle birlikte olacağız. Bizi takipte kalın!

Güneşin Kızları oyuncuları ve karakterleri, kim kimi canlandırıyor her birine yer verdik. Dizideki karakterlerinin gerçek isimleri hemen aşağıdaki listede açıklandı.

Yepyeni bölümleri ile her hafta Perşembe günleri ekranlarda reyting rekorları kırması beklenen dizinin oyuncuları, tanıdığımız isimler. Genç oyuncu kadrosunda da Muhteşem Yüzyıl dizisinden tanıdığımız isimler yer alıyor. Yeni sezonun çok iddialı dizisi 1. bölümü ile Kanal D ekranlarında 18 Haziran Perşembe günü olacak.

Güneşin Kızları dizisi oyuncuları kimlerdir?

Güneşin Kızları dizisi oyuncuları kimlerdir?

Güneşin Kızları Oyuncu Kadrosu

 

 • Emre Kınay: Haluk Mertoğlu
 • Evrim Alasya: Güneş
 • Tolga Sarıtaş: Ali Mertoğlu
 • Burcu Özberk: Nazlı Yılmaz
 • Berk Atan: Savaş Mertoğlu
 • Hande Erçel: Selin Yılmaz
 • Miray Akay: Peri Yılmaz
 • Meltem Gülenç: Rana Mertoğlu
 • Funsa İlhan: Sevilay
 • Teoman Kumbaracıbaşı: Ahmet Mertoğlu
 • Kanat Hepari: Mert

 

Güneşin Kızları Konusu

Güneşin Kızları dizisinin konusu nedir ve oyuncuları kimlerdir?

Güneşin Kızları dizisinin konusu nedir ve oyuncuları kimlerdir?

 

3 kız çocuk annesi Güneş, İzmir’de bir okulda Edebiyat öğretmenliği yapmaktadır. Güneş ve kızlarının hayatı karşılarına çıkan Haluk Mertoğlu ile tamamen değişecektir. Kendi dünyalarında mutlu olan kızlar ve anneleri için kader ağlarını örmeye başladı.

Güneş ile Haluk birbirine aşık olurlar ve kısa sürede de evlenmeye karar verirler. Ancak ortada bir problem vardır, Güneş bu durumu kızlarına nasıl açıklayacak…

Güneşin 3 kız vardır. Bunlardan ikisi çift yumurta ikizi Nazlı ve Selin’dir. Bir de en küçük kardeş Pelin vardır. Güneş’in Haluk ile evlenmesine ikizlerden Nazlı karşı çıkar.

Ancak Haluk Güneş’ten vazgeçmez. Güneş’i ve kızlarını alıp evine götürür. Zaten sorunlu bir ailesi olan Haluk’un Güneş’i ve kızlarını getirmesiyle sorunları daha da büyür.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

 1. kübrai dedi ki:

  finalyapmayın

 2. SEDA dedi ki:

  SÜPERSİNİS