Güneşin Kızları Kıyafetleri

Kanal D’nin yeni yaz dizisi Güneşin Kızları 1. Bölüm kıyafetleri ve dizi kıyafetleri markalarına sizler için sayfamızda yer vermeye başladık. 18 Haziran Perşembe akşamı 1. Bölümü ile ekranlara gelecek olan Güneşin Kızları dizisi kıyafetleri, birçok dizi kıyafetleri gibi şıklığı ile nefes kesecek. Güneşin Kızları kıyafetleri markalarını öğrenmek için her hafta bizi takip edebilirsiniz. Güneşin Kızları dizi sponsorları sizler için sayfamızda açıklanacak.

Kanal D’nin yeni yaz dizisi Güneşin Kızları 1. bölüm kıyafetleri ve dizi kıyafetleri markalarına sizler için sayfamızda yer vermeye başladık. 18 Haziran Perşembe akşamı 1. bölümü ile ekranlara gelecek olan Güneşin Kızları dizisi kıyafetleri, birçok dizi kıyafetleri gibi şıklığı ile nefes kesecek. Güneşin Kızları kıyafetleri markalarını öğrenmek için her hafta bizi takip edebilirsiniz. Güneşin Kızları dizi sponsorları sizler için sayfamızda açıklanacak.

Birbirinden iddialı oyuncu kadrosu, konusu yanı sıra yeni dizide giyilen ünlülerin kıyafetleri de oldukça iddialı. Selin (Hande Erçel), Nazlı (burcu Özberk) ve Peri (Miray Akay) kıyafetleri ile genç kızların tarzına dokunacak. Güneş (Evrim Alasya) ve Rana (Meltem Gülenç ) kıyafetleri ise, orta yaş bayanların şıklığını sağlayacak tarzları ile dikkat çekecek.

18 Haziran Güneşin Kızları Hande Erçel (Selin) kırmızı sırtı açık parti elbisesi

18 Haziran Güneşin Kızları Hande Erçel (Selin) kırmızı sırtı açık parti elbisesi

Dizinin erkek başrol oyuncusu Emre Kınay kıyafetleri de bu dizide yakın takipte olacak. Haluk (Emre Kınay) kıyafetleri Güneşin Kızları dizisinde birçok orta yaş erkek giyim tarzına uyum sağlayacak. Dizinin genç erkek oyuncuları ise, genç erkeklerin bu sezon modasına nasıl bir uyum sağlayacakları konusunda fikir edinmeyi sağlayacak.

Güneşin Kızları Ali (Tolga Sarıtaş) ve Savaş (Berk Atan) kıyafetleri markalarına da yer vermeye çalışacak.

İlk bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek olan Güneşin Kızları dizisi kıyafetleri arasında Selin kırmızı sırtı açık elbise modeli ve püsküllü beyaz bluzu, kot şort ve pembe babet kombini ile beğeni kazanıyor. Asi kız Nazlı ise kareli gömleği, sweatshirt ve kot tulum modeli ile göze çarpıyor. Peri desenli elbisesi ve pembe yeleği kombini ile çok tarz.

Güneş mavi elbisesi ve mavi bluzu, lila pantolon ve mavi gömlek kombini yanı sıra gelinliği ile de bu bölümde nefes kesecek. Güneş gelinliği dantelli tarzı ile romantik hanımların beğenisini kazanacak. Haluk, yeşil, sarı ve çizgili gömlek modelleri, desenli ceket modeli ve en önemlisi de damatlığı ile şıklık içinde.

Savaş deri ceketi, siyah pantolonu ve t-shirt modeli kombini ile genç kızların nefesini kesecek. Ali gömlek ve ceket modelleri ile bu yılın tarz sahibi kişileri arasında yer alacak. Güneşin Kızları 1. bölüm dizi kıyafetlerine hep birlikte göz atalım.

Güneşin Kızları 1. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok