Güneşin Kızları 35. Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları 35. bölüm kıyafetleri markası 20 şubat dizi kıyafetleri ve sponsorları Selin siyah ceket Nazlı kahverengi ceket Selin yes yazılı çanta markası Ali sarı gömlek mavi siyah mont ne marka sayfamızda açıklandı.

Güneşin Kızları 35. bölüm dizi sponsorları, dizi kıyafetleri ve markaları galerimizde her Cumartesi akşamı sizinle paylaşılmaya devam ediyor. Güneşin Kızları yeni bölüm kıyafetleri ile Hande Erçel, Nazlı Özberk, Tolga Sarıtaş, Evrim Alasya ve Berk Atan beğeni kazanmaya devam ediyor. 20 Şubat 35’inci bölüm kıyafetleri de markasını sorgulatacak.

 

Güneşin Kızları 35’inci bölümde Ali hardal sarısı gömlek modeli ile dikkat çekiyor. Erkek giyimde hardal sarısı çok fazla tercih edilmeyen bir renk olsa da, Ali’nin bu tercihi ile bundan sonra trendler arasında yer alabilecek gibi görünüyor.

 

Savaş ise haki yeşil triko modeli ile dikkat çekiyor. Savaş kazakları ile son dönemlerde birçok kişinin yakından takibinde yer almaya başladı.

 

Nazlı kahverengi ceketini beyaz papyonlu gömlek modeli ile kombin ediyor. Ayrıca Nazlı’nın giydiği denim ceket modeli de gözden kaçmıyor. Nazlı beyaz gömlek, triko ve ceket markalarını da açıklıyor olacağız.

 

Selin zımbalı siyah ceketi ile beğenileri kazanıyor. Nazlı siyah triko ve kahverengi mini etek ile kombin ettiği siyah omuzları zımba detaylı ceketi markasını da sayfamızda açıklamaya çalışacağız. Selin’in giydiği kahverengi süet etek ve siyah triko kombini bu haftaya şıklığı ile damga vururken, kullandığı YES yazılı çanta modeli de dikkatlerden kaçmıyor.

 

Güneş mor trikosu, Rana siyah deri ceketi ile modaya uyum sağlayan giyimleri tercih etmeye devam ediyor. Ali lacivert montu ve pantolon kombini de gözden kaçmıyor.

 

Ali yeşil tişört, hardal sarısı gömlek, mavi mont ve pantolon kombini yanı sıra  gri kırçıllı trikosu ve şişme siyah montu ile de 20 şubat akşamı giydikleri kıyafetlerin markalarını sorgulatacak.

 

Güneşin Kızları 20 şubat dizi kıyafetleri markalarına hem galerimizden hem de Güneşin Kızları kıyafetleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Güneşin Kızları Ali gömlek, pantolon ve mont markaları, Selin ve Nazlı takı sponsorları, Savaş giyimleri nereden ve Güneş hangi marka kıyafetleri giyiyor sayfamızdan detayları öğrenebilirsiniz.

 

Güneşin Kızları 35. Bölüm 20 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok