Güneşin Kızları 30. Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları 30. bölüm 11 Ocak dizi sponsorları Selin kırmızı kaban atkı markası Ali gri kazak ve kaban markaları Nazlı sweat, bere ne marka ve Güneş gömlek tasarımları sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Güneşin Kızları 30. bölüm dizi kıyafetleri, 11 Ocak Selin giyimleri markaları ve Nazlı kıyafetleri dizi sponsorları her Pazartesi olduğu gibi sizlerle buluşmaya devam ediyorken, Hande Erçel, Burcu Özerk, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş ve Berk Atan nereden hangi markadan giyiniyor galerimizde açıklanıyor.

 

Yeni bölümde Güneşin Kızları Selin pembe kabanı ile dikkatleri üstünde toplamayı ve dizi modasını yakından takip edenlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Çok hoş bir pembe kaban giyen Selin, gri kazağı ile de çok hoş duruyor. Selin’in siyah bere ve eldiven, benekli ekru çantası da bu kombini tamamlayan aksesuarlar oluyor.

 

Ali’nin bu hafta giydiği gri kabanı da çok beğenilecek ve markası merak edilen dizi kıyafetleri arasında yer alacak. Ali siyah sıfır yaka kazak ve kot pantolon kombini içinde birçok erkeğin giyim tarzına uyum sağladığı için dikkatleri çekiyor.

 

Güneşin Kızları dizi sponsorları merak edilen bir diğer isim de Güneş oluyor. Güneş lacivert paltosu, kırmızı gömleği ve bordo lacivert renk geçişli çanta kombini ile çok hoş görünüyor.

 

Savaş siyah mont tutkusundan vazgeçmiyor, 30’uncu bölümde de siyah mont ceketi ile karşımıza çıkıyor. Gri swetshirt modelinin markasını da merak edenler için araştırıp Güneşin Kızları kıyafetleri sayfamızda paylaşıyor olacağız.

 

Haluk bordo triko kazak, Rana gri şal ve Güneş bordo gömlek modelleri ne marka diye de sizleri merakta bırakmama çalışacağız. Ali giydiği lacivert mont markası hakkında da sizleri bilgilendireceğiz.

 

Tuğçe giydiği elbise modelleri ile dikkat çekmeye devam ederken bu hafta giydiği gri askılı elbise de çok hoş beğeni kazanan Kanal D dizileri kıyafetleri arasında yerini alıyor. Selin kırmızı kaban ve kırmızı atkı kombini de kışlık kıyafetlerimiz arasında yer alacak tercihlerden olabilir.

 

Güneş lacivert ceket, Nazlı kolları bordo detaylı sweat ve önü yazılı sweat modelleri de bu haftanın şık Güneşin Kızları dizisi kıyafetlerinden.

 

Atkı ve bere modellerinin ön plana çıktığı bu haftada, Güneş de siyah atkısı ile göze çarpıyor. Ali lacivert hırka, gömlek, baklava desenli gri kazak ve mürdüm gömlek markaları da sayfamızda yer almaya devam edecek.

 

Güneşin Kızları 30. Bölüm 11 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok