Güneşin Kızları 29. Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları 29. bölüm dizi sponsorları 4 Ocak Selin deri ceket sarı kazak siyah etek markası Ali kaban Güneş gri elbise Savaş deri ceket bot ne marka Tuğçe giyimleri nereden sizler için açıklıyoruz.

Güneşin Kızları 29’uncu bölümde giyilen Selin, Nazlı, Güneş, Peri ve Tuğçe elbiseleri markaları, Ali ve Savaş mont ve kaban markası ile Haluk takım elbise modelleri dizi sponsorları hakkında bilgi edinmek isteynler için yeni bölüm dizi kıyafetlerine galerimizde yer verdik.

 

Her pazartesi akşamı izlenme reytingini elden bırakmayan Güneşin Kızları dizisinde 4 Ocak kıyafetleri yine dikkat çekmeye devam ediyor. Selin (Hande Erçel) hem güzelliği ile baş döndürüyor hem de giydiği dizi kıyafetleri ile nefes kesiyor.

 

Burcu Özberk’in hayat verdiği bir karakter olan Nazlı günlük giyimde birçok genç kızın tarzına dokunuyor, kendini beğendiriyor. Üstelik makyajları ile de sıkı takipte olan Nazlı, özellikle de kazak, deri ceket ve bot modelleri kombinleri ile takipte.

 

Bir bölümü ile daha iddialı olan Güneşin Kızları dizisinin 29. bölüm kıyafetleri arasında şıklığı ile göz dolduran Güneş, giydiği gri triko midi elbise modelinin markasını sorgulatıyor. Güneş elbise modelleri kadar kullandığı bileklik, yüzük, kolye ve küpeleri de ne marka merakta bırakıyor.

 

Genç kızların sevgilisi Tolga Sarıtaş, Ali karakteri ile erkek giyim kesimde birçok kişinin tarzına uygun seçimler yapıyor. Ali’nin giydiği kaban, deri ceket, mont ve parka modelleri kış aylarının en trendlerinden olurken, birçok ünlü marka Ali’yi giydirmek için sırada bekliyor.

 

Ali gömlek ve kazak modelleri ile de dikkat çekerken, Savaş’ı da unutmamak lazım bir yerde. Savaş özellikle motorcu mont modelleri ve siyah bot modelleri ile erkeklerin dikkatinden kaçmıyor. Ancak ne yazık ki Savaş kıyafetleri ve özellikle Savaş botu hakkında çok bir bilgi edinemiyoruz.

 

İkizlerin en küçük kardeşi olan Peri zaman zaman giydiği elbiseler ile dikkatlerden kaçmıyor. Geçtiğimiz hafta yılbaşı partisinde yaşına uygun bir elbise seçimi yapan Peri, beli siyah kemerli pudra rengi kolsuz kare yaka elbise ile oldukça şıktı.

 

Tuğçe’de son dönemlerin trend isimlerinden oldu. Giydikleri ile olay yaratan Tuğçe, kırmızı balıkçı kazak modeli ile şimdilik gözümüzü çarparken, dizinin yeni bölümünde giydiği kıyafetlerin ne marka olduğunu da sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Güneşin Kızları 29. Bölüm 4 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok