Güneşin Kızları 28. Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları Selin önü kısa arkası uzun elbise şahmeran markası Nazlı kırmızı elbise yıldız kolye Güneş siyah elbise Ali giyimleri dizi sponsorları Tuğçe elbisesi yılbaşı kıyafetleri ne marka açıklanıyor.

Güneşin Kızları 28 Aralık 28. bölüm dizi sponsorları yeni bölüm Selin ve Nazlı elbiseleri markaları sayfamızda sizlerle buluşuyor. Güneşin Kızları yeni bölüm dizi kıyafetleri bu hafta yılbaşı partisi elbiseleri ile dikkat çekiyor.

 

Güneşin Kızları 28’inci bölümde Selin önü kısa arkası uzun siyah beyaz renkli dantelli elbisesi ve şahmeran modeli ile göz kamaştırıyor. Nazlı kırmızı elbisesi ve yıldız kolyesi markasını merak ettiriyor.

 

Güneş kalın askılı siyah elbisesi ne marka ve tasarımcısı kim merak ettiriyor. Sevilen dizinin yeni bölümünde Selin’in giydiği koyu mavi elbise, kiremit rengi kaban modelleri de dikkat çekiyor.

 

Tuğçe omuz detaylı elbisesi, parti elbisesi ve uzun kolye modeli de dikkat çeken son bölüm dizi kıyafetleri arasında dikkat çekiyor.

 

Ali çizgili beyaz kazak mor yelek mont Ali siyah kaban Emre kırmızı desenli beyaz kazak modellerinin de ne marka olduğunu sizlerle paylaşacağız.

Güneşin Kızları 28. Bölüm 28 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok