Güneşin Kızları 26. Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları 14 Aralık 26. bölüm dizi kıyafetleri markaları Selin ve Nazlı dizi sponsorları elbiseleri kaban ve mont yelek markaları Savaş ve Ali giyimleri sizlerle.

Güneşin Kızları yeni bölüm dizi kıyafetleri markaları sevilen bölümde giyilen Nazlı ve Selin elbiseleri 25. bölüm dizi sponsorları her hafta Pazartesi olduğu gibi galerimizde sizlerle buluşmaya devam ediyor.

 

Güneşin Kızları 25’inci bölümde Selin lacivert elbisesi Nazlı kırmızı kimono modeli Ali gri kaban ve Savaş mont markalarını da sizlerle buluşturuyoruz. Güneşin Kızları son bölüm dizi kıyafetleri arasında Selin deri şortu ile de dikkat çekiyor.

 

Selin deri ceketini arkası kadın desenli gömlek ve deri şortu ile kombin ederek şıklığa imza atıyor. Nazlı gri kazak, siyah yelek mont ve kahverengi kapşonlı kaban modelleri kombinleri ile de dikkat çekiyor.

 

Savaş gri kazak mor yelek mont ve lacivert takımı ile erkek giyim modelleri arasında en şık ürünleri başarı ile taşıyor. Ali kırmızı ve gri montu, gri kabanı ve siyah triko ile örgü kazağı kombinleri ile hayranlarının dikkatinden kaçmıyor.

Güneşin Kızları 26. Bölüm 14 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok